Tytuł: Rolki.com - Rolki, Aggressive Inline Skating w Polsce :: Dama w opałach składa rolki na prezent urodzinowy. Czyli jak kupić rolki do 350 zł ?

Dodane przez Athenaie dnia 18-07-2017 18:11
#1

Hej
Poszukuję rolek rekreacyjnych dla mojego chłopaka, przeczytałam już dziesiątki opinii i tematów na forach lecz niestety większość polecanych modeli już jest dawno niedostępna lub nie ma rozmiaru.

Mam niewielki budżet bo 350 zł a nie chcę kupić chłamu, mam świadomość że można znaleźć perełki jak pisałam wyżej ale są bardzo ciężko dostępne.
Chłopak ma dużą stopę (45) jeździ rekreacyjnie ale lubi sobie poszaleć i pojeździć dość szybko dlatego jestem w stanie nawet kupić poszczególne części osobno ( tak potrafię obsłużyć śrubokręt) albo gotowe tańsze rolki i wymienić w nich np łożyska, płozę czy jakiś słabszy element ( to chyba najtańsza opcja)

Na oku miałam Spokey Skylar ale jak pisałam nie ma ich nigdzie w odpowiednim rozmiarze, zastanawiam się nad czymś marki FILA. Mój budżet to max 350 zł
W grę wchodzą tylko nowe produkty ze sklepów z możliwością zwrotu jakby rozmiar nie spasował

Na oku miałam te, mają łożyska ABEC7 ale niestety wielu forumowiczów odradza produkty tej firmy ;< https://www.mall....OcQAvD_BwE


HELP

Edytowane przez Athenaie dnia 18-07-2017 18:29

Dodane przez Arty dnia 20-07-2017 03:22
#2

Tempish, Spokey, Nils to rolki raczej z niższej półki. Wymiana jakichkolwiek części (o ile w ogóle się da) bywa często nie opłacalny.
Pod taki styl jazdy o jakim piszesz powinnaś szukać rolek do freeride/freestyle. Budżet 350zł to trochę mało jak na firmowe rolki do takiej jazdy. Jak już to patrz za rolkami jakiejś znanej firm typu FILA jeśli są w cenie ok. 350zł.
Zobacz także rolki z firmy Powerslide, K2 czy Rollerblade.