Nazwa użytkownikaHasłoZapamiętaj mnieRejestracjaReset hasła

Zobacz temat
 Drukuj temat
CZarna LISTA
rybek
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 28-02-2008 17:35
Awatar

Użytkownik

Data rejestracji: 29.12.07

Status upomnienia:
warningwarningwarningwarning
Jeżeli czujesz sie oszukany przez sprzedającego lub nie dotrzymał on umowy [brak części, zniszczony sprzęt, fotki sprzętu różne od stanyu faktycznego bez informacji o tym, oszustwa itp...]

Ma to na celu poprawić uczciwość sprzedających, oraz przestrzec kupująych przed nieuczciwymi sprzedawcami.(coś w rodzaju negatywnych komentarzy na allegro)

Wpisujecie NICK użytkownika, CO BYŁO NIEZGODNE Z UMOWĄ oraz LINK DO TEMATU Z OFERTĄ SPRZEDAJACEGO.

Nie wpisują sie tu żadne osoby postronne, negatywne komentarze bez uzasadnienia i linku do tematu będą natychmiast kasowane.

MOGĄ WPISYWAĆ SIE OSOBY OSKARŻANE O NIEDOTRZYMANIE UMOWY, PODAJĄC WYJAŚNIENIE (PRZY CZYM NIE BEDA TOLEROWANE KLOTNIE ANI UZGADNIANIE MIEDZY STRONAMI CZY COS BYLO NIE TAK - PROSZE TO ZALATWIAC NA PM A NIE TUTAJ.

KŁÓTNIE BĘDĄ KARANE BANEM NA IP, TAK SAMO UDOWODNIONE PRZYPADKI OSZUSTWA.

WIELOKROTNE WYMIENIE SPRZEDAJACEGO NA TEJ LISCIE = BAN NA IP

Mam nadzieję że ta lista będzie prawie pusta
Grin

karol_91
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 23-03-2008 10:50
Użytkownik

Data rejestracji: 12.02.08

Status upomnienia:
użytkownik Reksio kupił ode mnie rolki , rolki wysłalem twierdził ze odebrał okazało sie że paczka wróciła po 2tyg nie polecam tego użytkownika

cezi
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 15-04-2008 17:38
Użytkownik

Data rejestracji: 11.01.08

Status upomnienia:
nik zapomniałem

ale :

Kamil Pojda z Wodzisława Śłąskiego

Miał kupoic odemnie rolki zapewniał ze je wezmie i wyciofał sie z zakupu zaraz przed wysłaniem
Edytowane przez cezi dnia 15-04-2008 17:40

BezNazwy
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 17-04-2008 13:15
Użytkownik

Data rejestracji: 15.01.08

Status upomnienia:
cezi napisał/a:
nik zapomniałem

ale :

Kamil Pojda z Wodzisława Śłąskiego

Miał kupoic odemnie rolki zapewniał ze je wezmie i wyciofał sie z zakupu zaraz przed wysłaniem

Co ty Cezi Gadasz Kupiłem u tego Kamila z Wodzia Rolki USD AH wszystko ok żadnych ciulalin szybka wysyłka i rolki tak jak na opisie....
Dobra wycofał sie przed czasem ale ich nie wysłałes ? Wiec o co mi chodzi?moze znalazł cos Lepszego Pozdro

Maslo
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 19-04-2008 02:00
Użytkownik

Data rejestracji: 13.01.08

Status upomnienia:
No u mnie tez bez problemu... Nie wysłałeś rolek więc nie mów głupot cezi

rybek
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 19-04-2008 02:16
Awatar

Użytkownik

Data rejestracji: 29.12.07

Status upomnienia:
troche pitolicie głupoty ... cezi miał rolki wysłac rano miał je juz spakowane i naszykowane do wysłania gdzie juz sie dogadali co do ceny itp a koles mu zaraz przed wyjsciem na poczte pisze ze mu mama pieniadze zabrała.... no sory tez bym sie wkurwił i dodał do czarnej listy... jak by cezi kilka min wczesniej wyszedł to rolki by były wysłane
Grin

zajawka
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 12-07-2008 22:46
Użytkownik

Data rejestracji: 03.07.08

Status upomnienia:
tak tylko po co je pakował i wysyłać chciał skoro kasy nie miał na koncie. nie , że się mądrze ale jak kupujesz coś przez neta to NIKT ci nic nie wyśle. mimo to i tak tamten dojebał . miałem podobne sytuacje jak podnajmowałem pokój. póki nie ma kasy to tak jakby rozmowy nie było. twarde zasady rynku Smile

pozdro

Akrobatyczny Daniel
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 12-07-2008 23:16
Awatar

Użytkownik

Data rejestracji: 24.02.08

Status upomnienia:
betonowe_nogi napisał/a:
tak tylko po co je pakował i wysyłać chciał skoro kasy nie miał na koncie. nie , że się mądrze ale jak kupujesz coś przez neta to NIKT ci nic nie wyśle. mimo to i tak tamten dojebał . miałem podobne sytuacje jak podnajmowałem pokój. póki nie ma kasy to tak jakby rozmowy nie było. twarde zasady rynku Smile

pozdro

bo kurwa czlowieku jest taka opcja kasa za pobraniem (najbezpieczniejsza) myslisz zeby ktos przelal kase na cudze konto wogole nie znajac typa ?? znadzieja ze ten mu wysle pozniej role, nie moge z ta naiwnoscia ludzka to jest polska tu sie kradnie
te statuetki maja moc niczym sygnet z wladcy sygnetow
gdy nie ma ciecia w domu to jest nie posprzatane

champion
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 13-07-2008 00:11
Awatar

Użytkownik

Data rejestracji: 30.03.08

Status upomnienia:
Akrobatyczny Daniel napisał/a:
myslisz zeby ktos przelal kase na cudze konto wogole nie znajac typa ?? znadzieja ze ten mu wysle pozniej role, nie moge z ta naiwnoscia ludzka to jest polska tu sie kradnie

no widzisz nie wszyscy kradną i oszukują ale to taki szczegół

pozdro dla wszystkich uczciwych Frown

zajawka
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 13-07-2008 00:27
Użytkownik

Status upomnienia:
no faktycznie jest taka opcja . tylko kto płaci za taką przesyłkę? domyślam się , że kupujący musi wpłacić wartość 2 przesyłek w razie nie zapłacenia za towar . pytam tylko jak to jest bo zawsze wpłacam od razu całość + koszt przesyłki (nie kupuję nigdy od "typa" ) Smile

Akrobatyczny Daniel
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 13-07-2008 00:32
Awatar

Użytkownik

Status upomnienia:
to wyglada tak ze ty placisz za przesylke ale na tym lisciku dodajesz kwote przesylki i hipek odbierajacy pake placi za paczke + ten koszt i wychodzi.. i dalej niechce mi sie pierdolic bzdur

zajawka
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 13-07-2008 00:49
Użytkownik

Status upomnienia:
wiesz już drugi raz na tym forum pytam się ciebie o coś a ty odpowiadając w połowie przerywasz dając do zrozumienia , że nie chce ci się dalej gadać. zdecyduj się proszę albo odpowiadasz i traktujesz to poważnie albo nie. co do tego to w życiu bym tak nie wysłał za pobraniem. gościowi się nie spodoba towar , nie zapłaci za przesyłkę i będę do tyłu o koszty przesyłki . jak już bym miał tak zrobić to kupujący powinien mi wpłacić koszt przesyłki w dwie strony jako potwierdzenie tego , że jest rzeczowy. w tedy na pewno bym wiedział , że gość jest zdecydowany a jak się mu nie spodoba to on zapłaci za oględziny . jak się taka opcja nie podoba to odbiór osobisty .
pozdroCool

Akrobatyczny Daniel
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 13-07-2008 02:35
Awatar

Użytkownik

Status upomnienia:
zawsze jest ryzyko ze stracisz zalozmy te 20 zl ale to naprawde mega rzadko sie zdarza, mi osobiscie nigdy a co do ucinania to dlatego ze niechce mi sie rozpisywac i idize wszystko zrozumiec w 1szej czesci zdania i jakbym tego nie traktowal powaznie to bym tu nie pisal i juz skonczmy z tymi offtopami bo znajac moderatorow do jutra tu nie bedzie zadnej naszej wypowiedzi

zajawka
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 13-07-2008 02:42
Użytkownik

Status upomnienia:
raczej . myślałem , że gość się odezwie bo ten "negatyw" co on dał to jest nie jasny. jak gość się , odezwie to ja wróce do tematu póki co nie ma co bić piany.

pozdro

ps cieszę się że mnie zrozumiałeś bo z tego co te forum przegląda to wielu gości się strasznie sra do siebie (nie lubię tego)

pozdro Cool

zaba
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 23-08-2008 16:58
Użytkownik

Status upomnienia:
mordheim z gdanska-pisze ze zrobil przelew. jezdze do bankomatu kilka razy a po 5 dniach pieniedzy dalej nie ma specjalnie nie odbiera telefonu nie polecam robienia zadnych intersow z tym czlowiekiem

KORAZ
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 07-10-2008 17:24
Awatar

Użytkownik

Status upomnienia:
walkarz: BARTCZAK DAWID Z GLIWIC

miala byc wymiana, moje deshi boot only za jego shell genesys.
jako, ze byla to wymiana to nie dalo sie za pobraniem albo allegro totez na jego prosbe(gdyz nie mial innych rolek a chcial jezdzic) ja wyslalem pierwszy a on mial wyslac swoje po otrzymaniu paczki. paczka do niego doszla 10tego wrzesnia a ja do dzisiaj nie otrzymalem przesylki od niego. w rozmowach przeprasza, ze tak dlugo ze nie mial czasu, ze juz wysyla, ze juz pakuje, ze juz obkleja paczke tasma. bez efektu.
a ze internet dosc pozyteczne narzedzie to oto jego foty
i292.photobucket.com/albums/mm3/ATOKTO/2.jpg
i292.photobucket.com/albums/mm3/ATOKTO/1.jpg
jak widac role do niego doszy, gdyz juz ma na nich zdjecia

ostrzegam przed oszustem, nie mam jego nicka na forum, natomiast jego dane to:
Bartczak Dawid Gliwice 44-100 Ul.Mikołowska 24/1

stiff
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 07-10-2008 19:46
Użytkownik

Data rejestracji: 31.03.08

Status upomnienia:
lol kurwa ale szerlok ;d
Profesor Pies
cdn.fd.uproxx.com/wp-content/uploads/2010/01/DoctorDog.jpg

Dawid
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 07-10-2008 20:34
Użytkownik

Data rejestracji: 13.01.08

Status upomnienia:
e szerloku juz ci rolki wysłałem i nie odpierdalaj maniany !

Cinek
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 08-10-2008 00:33
Użytkownik

Status upomnienia:
juz? chyba dopiero to ty wlasnie odpierdoliles "maniane"

kubaBST to chuj
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 08-10-2008 01:43
Awatar

Użytkownik

Data rejestracji: 25.09.08

Status upomnienia:
przemek kreciszewski z gdanska mial mi wyslac uzywane usd classic thorny za 250 a wyslal mi zupelnie co innegoo, a mianowicie nowe valo tv 2... oczywiscie placilem 250.zal.pl
nie kupujcie nic od przemka kreciszewskiego z gdanska bo to oszust!
Edytowane przez kubaBST to chuj dnia 08-10-2008 01:44
polska dla polakow a nie dla scierw z bydgoszczy.
robta co chceta najlepiej usuncie mi konto bo wiecej nie wbijam na to zjebane forum ; p
a zjebane nie dlatego ze admini czy moderotorzy sa chamamy itp (bo nie sa) tylko dla tego ze ma zjebanych uzytkownikow.
ps: jesli jestes adminem i to czytasz prawdopodobnie zaraz usuniesz mi konto. zycze milego dnia i keep rolling .
do widzenia...

Przeskocz do forum: