Nazwa użytkownikaHasłoZapamiętaj mnieRejestracjaReset hasła
 
 
Zobacz temat
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 1
 Drukuj temat
REGULAMIN FORUM
rybek
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 09-01-2008 19:32
Awatar

Użytkownik

Postów: 258
Data rejestracji: 29.12.07


Status upomnienia:
warningwarningwarningwarning
Forum.rolki.com jest ogólnopolskim i największym forum o tematyce rolek w Sieci. Można się pokusić o przydomek "oficjalne", dlatego tez należy dbać o odpowiedni poziom dyskusji tu prowadzonych. Temu służy poniższy regulamin.Zasady Ogólne:


1. Watki zawierające pornografie, przemoc w wydaniu ekstremalnym, bądź niezgodne z obowiązującym prawem będą kasowane. A autorzy karani.

2.Zanim założysz nowy temat na forum, sprawdź czy dane zagadnienie nie zostało już poruszone gdzie indziej korzystając z wyszukiwarki.

3. Watki, posty, komentarze powinny być umieszczane w odpowiednich działach. Treści nie na temat będą usuwane w całości lub w części bez ostrzeżenia. Moderator jedynie może ale nie musi ich przenosić w bardziej odpowiednie miejsce.

4.Temat wątku powinien jasno i precyzyjnie określać czego on dotyczy.

5. W sprawach nie ujętych regulaminem glos decydujący maja Administratorzy oraz Moderatorzy, nikt nie twierdził, ze to demokracja.

6. Skargi i żale na prace Moderatorów składa się na ręce Administratorów.

7. Skargi i żale na prace Administratorów składa się u Pana Boga (czyt. Szuriego ), bądź wysyłając prośbę o rade do bravo, Przyjaciółki lub innego poradnika gospodyni domowej.

Zasady Szczegółowe:


8. Jesteśmy w Polsce, posługujemy się językiem polskim. Posty zawierające większe ilości błędów będą kasowane. Nie uznajemy dysleksji.

8.1.Jesli masz problem z ortografia czy innymi zasadami poprawnej polszczyzny - skorzystaj z edytora tekstu wyposażonego w słownik lub pomocy kogoś kto nie ma podobnych problemów.

8.2. Używaj znaków interpunkcyjnych. Po coś przecież wymyślono przecinki i kropki.

8.3. Nie krzycz! używanie SAMYCH DUŻYCH LITER odbierane jest za niegrzeczne. Wg ogólnie przyjętej konwencji w Internecie duże litery oznaczają krzyk.

9. Przeklinanie jest dozwolone, to nie kółko różańcowe.

9.1. Jednak prostackie pojazdy skierowane w innych użytkowników będą automatycznie kasowane, a autorzy tych postów karani.

10. Posługiwanie się szeroko pojętym slangiem jest jak najbardziej dozwolone.

11. posty zawierające same emotikony bądź jednowyrazowe traktowane beda jak spam i kasowane.

12. Tworzenie "piramidek" z cytatow jest zabronione. Cytuj tylko wypowiedz ktora bezposrednio komentujesz.

13. Cytowanie postow znajdujacych sie bezposrednio wyzej jest niemile widziane.

14. Umieszczanie zdjec w cytatach generuje zbedny ruch na laczach i jest niemile widziane.

15. Prywatne porachunki zalatwiaj osobiscie lub korzystajac z Prywatnych Wiadomosci, nie zas na forum publicznym.

16. Wysylanie do publicznej wiadomosci tresci wiadomosci otrzymanych prywatnie, badz z zamknietej listy dyskusyjnej lub forum bez zgody nadawcy takiej wiadomosci jest naruszeniem tajemnicy korespondencji oraz obowiazujacego prawa i nie bedzie tolerowane.


Postanowienia koncowe:

17. Regulamin nie jest ostateczny i bedzie modyfikowany. Uzytkownikow obowiazuje sie do zapoznania z nim oraz zaglądania doniego raz na jakis czas. Nieznajomosc regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania.

18. W przypadku nieprzestrzegania regulaminu Moderatorzy i Administratorzy korzystaja z przystanych uprawnien, wybierajac odpodwiednia sankcje. Nie pytaj za co dostales bana, usunieto Twoj topic czy skasowano Ci konto (lub zastosowana jakakolwiek inna dolegliwosc) - powod jest zawsze ten sam - nie przestrzegales Regulaminu, drogi Uzytkowniku.

19. Regulamin wchodzi w zycie z dniem opublikowania na forum.rolki.com.Topik z komentarzami znajduje sie tutaj.


Rozporzadzenia

1. Prosze ograniczyc sygnatury do slusznych rozmiarow i wagi. Na razie nie nakladamy sztywnych ograniczen rozmiaru sygnatury, liczymy na Wasz rozsadek. Sugeruje odchudzic sygnatury do max 50kb i zmniejszyc rozmiar, tak zeby ta gola dupa nie zajmowala "polowy ekranu" [to w przenosni]

2. Administratorzy i Moderatorzy zobowiazani sa do pilnowania przestrzegania powyzszego regulaminu, jak rowniez do stosowania dostepnych im sankcji w przypadku naruszenia Regulaminu

3. Dział "Hydepark" proszę traktować nieco luźniej, jednak bez przesady ;]

by drax
Grin
 
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 07-03-2013 09:11


Postów:
Data rejestracji: 01.01.70
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 1You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 1

Status upomnienia:
warningwarningwarningwarning
-100 pkt BAN
Edytowane przez r4nG07154124124312412412421412 dnia 07-03-2013 09:17
 
Przeskocz do forum: