Nazwa użytkownikaHasłoZapamiętaj mnieRejestracjaReset hasła

Zobacz temat
 Drukuj temat
buty średnio twarde
xstempolx
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 27-06-2016 21:05
Użytkownik

Data rejestracji: 27.06.16

Status upomnienia:
warningwarningwarningwarning
Cześć, właśnie chcę kupić nowe rolki i potrzebuję waszej opinii jak się sprawują.
Po 10 latach przerwy w zeszlym roku kupiłem Xsjado 2.0 i trochę już jeżdże na nich. Podobają mi się w nich szerokie plate'y ale "buty" są zdecydownie za miękkie, wczoraj naciągnąłem na nich staw skokowy co przyspieszyło decyzję o zmianie. Generalnie lubię miękkie rolki ale to jest trochę przesada, szczególnie, że w czasie gdy nie jeździłem to przytyłem 10 kg i rozerwalem torebkę w stawie skokowym, tak ze szukam czegoś twardszego co lepiej trzymałoby stopę. No i oczywiście w budżecie, pro rolki wezmę na raty jak już w końcu będę pro Wink Stąd zastanawiam się nad:
1. Valo v13 - poprzednio jeździłem na majesticach i pamiętam że były twarde, nawet bardzo twarde, czasami trzeba się było nieźle nagimnastykować żeby coś dogiąć. no i soulplate wydaje mi się wąski. niby klasyk ale wymagająca rolka
2. Remz os4 / Razors street cult - nie mam opinii ale widziałem polecenia na forum. jak z elastycznością butów? jak trzymają kostkę? jakie ogolne wrażenia? plate'y wydają się szerokie
3. carbon free - czytałem dużo zachwytów ale wydają się dość niskie i miękkie

Może jeszcze jakies propozycje, może ktoś USD Classic Throne 80 sprawdzał?
Z góry dzięki

Arty
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 27-06-2016 22:19
Awatar

Użytkownik

Data rejestracji: 24.02.09

Status upomnienia:
Sprawdz też Razors SL lub Genesys

xstempolx
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 28-06-2016 03:14
Użytkownik

Data rejestracji: 27.06.16

Status upomnienia:
chetnie bym sprawdzil tylko gdzie to wszystko mozna przymierzyc? bylem w hedonie w katowicach ale tam tylko pojedyncze egzemplarze, reszta wszystko na zamowienie. dlatego prosze o wasze opinie

Tomek_K
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 28-06-2016 22:00
Użytkownik

Data rejestracji: 01.12.12

Status upomnienia:
sprawdź sobie tutaj www.skatefun.pl , więcej rolek mają niż w hedonie i nie trzeba czekać po 30 dni
Edytowane przez Tomek_K dnia 28-06-2016 22:00

Przeskocz do forum: