Nazwa użytkownikaHasłoZapamiętaj mnieRejestracjaReset hasła

Zobacz temat
 Drukuj temat
Carbony kilka pytań do użytkowników
TheBiGSTACH
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 25-05-2016 22:13
Użytkownik

Data rejestracji: 17.03.13

Status upomnienia:
warningwarningwarningwarning
Siema. Zamierzam wymienić rolki na te które wkazałem w temacie. Obecne rolki miałem troche za duże i obcierały mnie jak w tym temacie http://rolki.com/...d_id=21461 co gorsza każde rolki które przymierzałem w sklepie uciskały mnie w tym samym miejscu. Tyle słowem wstępu dlaczego carbony. Teraz pytania. Jak bardzo termoformuje sie shell tej rolki? Czy jest szansa że rolka dopasuje sie w tym miejscu i nie bedzie problemu z obcieraniem? A drugie pytanie jak z wytrzymałością tej rolki? Swoje umiejetnosci oceniam na zaawansowany amator jeśli to coś znaczy w temacie. I ostatnie pytanie czy tą rolkę można wkładać do piekarnika dowolną ilości razy ?

szymon034
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 26-05-2016 18:01
Awatar

Użytkownik

Data rejestracji: 26.03.08

Status upomnienia:
warningwarningwarningwarning
Odpisałem Ci ma pw, wkleje też tutaj, może się komuś przyda. Co do piekarnika to z tego co wiem, to można kilka razy, aż się idealnie dopasuje boot. Jeśli chodzi o wytrzymałość to boot jest wykonany z super jakości materiału, o ile nie ciorasz rolka po murze to nie ma problemu. Miałem już kilka par i naprawdę zużycie obserwuje się po długim czasie dopiero.

Co do wygody to ja nigdy z tym problemu nie miałem, obok valo/roces carbony to najbardziej komfortowe rolki dla mnie. Nie potrzebowałem nigdy ich wsadzac do piekarnika. Wiadomo na początku zawsze się odczuwa jakiś dyskomfort, ale im dłużej jeździsz tym bardziej stopa się przyzwyczaja, boot też się dopasowuje. Nie mogę Ci dać gwarancji, że dla Ciebie będą tak samo wygodne jak dla mnie, ale termofowanie rzeczywiście może pomóc, podobna zasada jak przy butach narciarskich.

Generalnie mega polecam rolki.

24.media.tumblr.com/tumblr_m3cy5hOlLb1qb98uxo2_250.gif

Przeskocz do forum: