Nazwa użytkownikaHasłoZapamiętaj mnieRejestracjaReset hasła

Zobacz temat
 Drukuj temat
Jestem nowy, jakie rolki kupic.
Marianek44
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 01-05-2016 01:42
Użytkownik

Data rejestracji: 01.05.16

Status upomnienia:
warningwarningwarningwarning
Witam Panie i Panowie. Jestem konkretnym przypadkiem wiec rozpoczynam od nowego tematu. Po wielu latach zlapalem znowu zajawke na rolki, tak sie wszystko zlozylo, ze bede miec troche czasu a skatepark mam pod nosem to chcialem wrocic do agresywnego jezdzenia na rolkach,

Kiedys cos tam skakalem jakis czas. Mialem jakies uzywane rolki, chyba nawet doradzono mi je na tym forum, dalo sie jezdzic. Teraz chce mozna powiedziec zaczac od nowa jezdzic, tylko nie wiem w jakie rolki celowac.

Moga byc uzywane albo nowe, chodzi mi o konkrety. W jaka firme celowac dla poczatkujacego/amatora. Co kupic i na co uwazac. Nie jestem w temacie i nigdy nie bylem ale z mala wasza pomoca szybko przyswoje aktualna wiedze. Forum poczytam tak samo ale chce sie juz przymierzyc do jakiegos zakupu dlatego licze na pomoc.

Jak mowie mialem do cos do czynienia z rolkami wiec szukam jak najlepszego/najsolidniejszego sprzetu za okolo 400 zlotych uzywany lub nowy. Mam zamiar ostro jezdzic i nie chce trafic na bubel.

Panie, Panowie, co polecacie? Firma, model, moze jakis sklep. Bardzo prosze o pomoc, a przy okazji moze ktos smiga na rolkach z Bedzin/Dg ? Dzeiki za odpowiedzi!

Margol
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 01-05-2016 04:08
Awatar

Administrator

Data rejestracji: 27.08.09

Status upomnienia:
warningwarningwarningwarning
Długo by wymieniać, więc celuj tylko w renomowane firmy, które znajdziesz na tych sklepach
www.hedonskate.com
www.skatefun.pl

Ogarnij też grupę Wrotkarski targ, czasami można dorwać dobry sprzęt w niskiej cenie.

https://www.faceb...karkitarg/

Powiedz co Tobie się spodobało i będziemy działać dalej Wink

ZAPRASZAM!
Rollacje Blog
Rollacje Fanpage
INSTAGRAM
Proud Bladers Sklep
Vlogi i Klipy Dnia
Nowy post, zapraszam!
Recenzja VALO V13

www.rollacje.blogspot.com
Arty