Nazwa użytkownikaHasłoZapamiętaj mnieRejestracjaReset hasła

Zobacz temat
 Drukuj temat
Problem z nowymi rolkami. Pytanie do zaawansowanych
adrianmakaveli
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 12-08-2015 08:26
Użytkownik

Data rejestracji: 12.08.15

Status upomnienia:
warningwarningwarningwarning
Witajcie. Mam nadzieje, ze dobrze trafiłem. Kupiłem dwa dni temu rolki fila w decathlonie za 299. Typowo do jazdy rekreacyjnej, co by trochę schudnąć i się poruszać Smile dziś ruszyłem pojeździć i pojawił się problem. W prawej rolce jest jakby ta łyżwa wykrzywiona do środka. Skutkuje to tym, że żeby utrzymać równowagę musze prawa kostkę mocno przechylić do środka, wtedy dopiero kółka są w tej samej pozycji co w lewej. Jednocześnie lewa nogę stawiam wtedy naturalnie. podczas jazdy po prostu znosi i szoruje ta prawa. Czy waszym zdaniem jest to wada, która mogę śmiało reklamować jak wadę fabryczna? Dodam też, że na lewej nodze bez problemu ustaje stojąc na jednej nodze, na prawej juz się nie da. Dorzucam zdjęcie, które pokazują na tyle na ile się da jak trzymając stopę w bucie to wygląda.

files.tinypic.pl/i/00692/u0u3tcv1cmhb.jpg

Zły dział, błąd na telefonie. Proszę o przeniesienie do ogólnych.
Edytowane przez adrianmakaveli dnia 12-08-2015 08:30

Kefir
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 12-08-2015 17:00
Użytkownik

Data rejestracji: 18.07.11

Status upomnienia:
Możesz reklamować, najwidoczniej jakaś wada produkcyjna, bez problemów powinni przyjąć i wymienić na nowe.

Arty
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 12-08-2015 22:27
Awatar

Użytkownik

Data rejestracji: 24.02.09

Status upomnienia:
Najlepiej podejdź jeszcze raz do Decathlona i przejedź się po sklepie w takich samych nowych rolkach. Wtedy porównasz czy przy innej parze też się tak dzieje. Masz dobrze spięte rolki (sznurowadła, rzepy i klamry?

adrianmakaveli
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 13-08-2015 19:53
Użytkownik

Data rejestracji: 12.08.15

Status upomnienia:
Napewno to zrobie. Sprawdzałem czy są dobrze zapięte, zapiąłem je na na wszelki tak mocno, że już nawet bolało, ale jest jeszcze gorzej.
Jak mam stope ułożoną w naturalnej pozycji to kółka w prawej rolce są skierowane do wewnątrz, tak jak pisałem muszę skręcić kostkę do wewnątrz, żeby były prosto i żeby dało się jeździć, a i tak podczas jazdy słychać jak szoruję tą rolką. Jeśli chodzi o lewą, jest wszystko super. Sprawdzałem rolki siostry, też fila, ponad roczne już, kółeczka ładnie prosto.

Myślicie, że będe musiał teraz, w końcówce sezonu, prowadzić batalie z decathlonem, żeby coś ugrać?

Napisałem tutaj, żeby dowiedzieć się, na ile jest to rzeczywiście wada.

Kefir
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 13-08-2015 21:47
Użytkownik

Data rejestracji: 18.07.11

Status upomnienia:
Z tego co słyszałem w Decathlonie raczej nie robią problemów z wymianą sprzętu, więc śmiało możesz próbować Smile

Janos32
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 14-08-2015 08:42
Użytkownik

Data rejestracji: 27.07.15

Status upomnienia:
Wymiana jak wymiana ale sam fakt że można przetestować sprzet i wybrać najlepszy który najlepiej pasuje to świetna opcja Wink

http://betonline.net.pl/
Przeskocz do forum: