Nazwa użytkownikaHasłoZapamiętaj mnieRejestracjaReset hasła

Zobacz temat
 Drukuj temat
Xsjado 2.0/USD Carbon Free/ USD Carbon 3/4
drewniany92
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 12-07-2015 20:24
Użytkownik

Data rejestracji: 12.07.15

Status upomnienia:
warningwarningwarningwarning
Witam wszytskich jako że to mój pierwszy post tutaj. Czytam sobie to forum od kilku lat, jednakże mam dylemat odnośnie sprzętu. Jeżdże po parku bodajże 4ty rok, na samych rolkach ogólnie od łebka, ale to nie o tym. Obecny sprzęt USD VII 2013 powoli robi wysiadkę. Ostatnio zakupiłem sobie szyny Kizer Element i teraz nadeszła pora na wymiatę buta. Faworyci jak w opisie tematu. Na USD Carobnach/Carbon Free nie jeździłem nigdy ale obstawiam że budową i twardością są podobne do moich VII, ktoś kto ma/miał się wypowie? Teraz pytanie co do Xsjado. Kumpel ostatnio kupił Avanty III, próbowałem się przejechać ale odnoszę wrażenie że są cholernie cięzkie i niestabilne, podczas jazdy gną się do wewnątrz i wgle jakoś ciężko cokolwiek w nich zrobić. 2.0 są podobne? Czy to może kwestia szyny? W avantach jest Kizer Fluid IV, co prawda w VII na początku też takie miałem ale wątpię że to od tego się gną do wewnątrz. Budżet na nowego buta mam w okolicy 600-700 ZŁ, więc śmiało czekam na propozycje, mogą być inni producenci Smile

Petik
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 12-07-2015 20:41
Użytkownik

Data rejestracji: 09.07.15

Status upomnienia:
Zrobilem przesiadke z genesys 10 na Carbony III. Jezdze glownie po parkach i sa genialne. Czuje sie w nich jak w wygodnych butach, wszystko wychodzi tak miekko i mam pelna kontrole. Carbony to jednak jest to. Jednak jest minus, jak jade po kostce brukowej to mnie uj strzela, ale moze to sie zmieni po tygodniu (nowe role). Jak nie, to zostanie jeszcze je upiec w piekarniku, ale tak jak pisalem, na parku to jest bajka Grin.

drewniany92
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 13-07-2015 06:15
Użytkownik

Data rejestracji: 12.07.15

Status upomnienia:
Właśnie też myślałem o Carbonach III aczkowiek przeraża mnie zintegrowany liner. Plus na swoich VII jeżdżę po mieście dosyć często na szynie Kizer Advanced żeby sobie na lajcie pośmigać i nie wiem czy Carbony sie do tego nadadzą. Swoją drogą ciekawe czy jest jakaś różnica między modelem III a IV prócz wymiennego linera?

Przeskocz do forum: