Nazwa użytkownikaHasłoZapamiętaj mnieRejestracjaReset hasła

Zobacz temat
 Drukuj temat
one day shieeeet chojnice
Michalug
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 10-07-2015 23:44
Użytkownik

Data rejestracji: 14.10.10

Status upomnienia:
warningwarningwarningwarning
https://youtu.be/...

krzywy187
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 11-07-2015 04:41
Użytkownik

Data rejestracji: 21.01.13

Status upomnienia:
Jeśli mam być szczery , troche mam wrażenie jakby to było robione na siłe , prezentowane triki w porządku ale trochę męczone. Dobra robota chłopaki ale da sie to zrobić naprawdę lepiej (montaż , dobrze skatowane grindy itp )

pawel_pila
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 11-07-2015 08:23
Użytkownik

Data rejestracji: 19.09.09

Status upomnienia:
Jakie na siłę? Widać, że zajawka, aż kipi, nic więcej nie potrzeba.

czarodziej1995
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 11-07-2015 18:34
Użytkownik

Data rejestracji: 27.02.10

Status upomnienia:
jak dla mnie jak w opisie - shieeeet- edit jak kolega pisze wyżej na siłę, tricki niedouczone ,a o same kadrowanie leży tak samo jak moje koła (haha) zajawka zajawką ale troche przerost formy nad treścią

pawel_pila
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 12-07-2015 07:05
Użytkownik

Data rejestracji: 19.09.09

Status upomnienia:
przerost formy nad tręscią? to jest przerost formy nad treścią- https://www.youtu...ZGLjCMPSB0 w sumie, to jest to video o jeździe rekreacyjnej, więc nijak to porównać do tego co wrzucili chłopaki z Chojnic.

Michalug
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 12-07-2015 07:32
Użytkownik

Data rejestracji: 14.10.10

Status upomnienia:
Dzięki za opinie, na pewno ją uwzględnimy gdy będziemy chcieli następnym razem coś nagrać. Skleiliśmy to dla zwykłego fun'u, chodziło o zajawkę, a wrzuciłem tu z czystej ciekawości i chęci poznania opinii. Piona!

czarodziej1995
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 13-07-2015 09:39
Użytkownik

Data rejestracji: 27.02.10

Status upomnienia:
pawel_pila napisał/a:
przerost formy nad tręscią? to jest przerost formy nad treścią- https://www.youtu...ZGLjCMPSB0 w sumie, to jest to video o jeździe rekreacyjnej, więc nijak to porównać do tego co wrzucili chłopaki z Chojnic.

ta to nie ma nic wspólnego - sam nie wiem po co tego użyłeś -> jak jak wiadomo Michał potrafi jeździć wszyscy to wiemy. Jak to ładnie kiedyś ktoś powiedział nie wiem czy Pan Olejniczak czy ktoś roli idą w złą stronę-> nie chodzi o to by sie z kimś ustawić czy pogadać pośmigać tylko od razu edity wszystko kamery zamiast dopracować styl i poszczególne tricki do tego biję właśnie np. ja sam jeżdżę z 4 lata będzie i nie mam nawet jednego filmiku na yt czy czymś innym Wink

krzywy187
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 13-07-2015 21:28
Użytkownik

Data rejestracji: 21.01.13

Status upomnienia:
O ile mnie pamięć mnie nie myli to był Przemek Madej , w jednym ze sklipklipów wspominał o o tym że niektórzy robią czasem takie byle co , pod publikę i że brakuje zajawkowiczów chcacych dobrze pojeździć ekipą.

Przeskocz do forum: