Nazwa użytkownikaHasłoZapamiętaj mnieRejestracjaReset hasła

Zobacz temat
 Drukuj temat
Rolki damskie/męskie?? (FAQ przeczytane)
Zuan
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 25-03-2014 07:26
Awatar

Użytkownik

Data rejestracji: 25.03.14

Status upomnienia:
warningwarningwarningwarning
Z racji,że jestem kobietą nasuwa mi się takie pytanie Smile Czy rolki agressive dzielą się na damskie i męskie? Jeśli tak to na czym polega różnica? Czy jest to kwestia tylko i wyłącznie wizualna? Bo jeśli chodzi tylko o wygląd,to od razu powiem,ze jakieś róże i kwiatuszki zdecydowanie nie są w moim guście. Ale totanie zakochałam się w tych rolkach http://www.skatef...id405.html . Przydałaby się opinia kogoś kto się na tym zna. Czy są to dobre rolki? Przyznam,że nie potrafie tego ocenić sama,nie znam się na tych wszystkich parametrach,w tej kwestii jestem trochę zielona. Jestem początkująca jesli chodzi o jazde agresywną. Cena chyba mówi sama za siebie,ale cena to nie wszystko. Cool
Edytowane przez Zuan dnia 25-03-2014 07:28

Zeiss
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 25-03-2014 17:28
Użytkownik

Data rejestracji: 17.09.11

Status upomnienia:
Ja jestem poczatkujacy, ale czesto slysze, ze te role to cud, miod i orzeszki.

Arty
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 25-03-2014 18:14
Awatar

Użytkownik

Data rejestracji: 24.02.09

Status upomnienia:
Nie ma jako takiego rozróżnienia na rolki damskie/męskie. Jedyna różnica to kwestia wizualna.
Genesys to sprawdzona konstrukcja. Rolki bardzo wytrzymałe. Nie za miękkie i nie za sztywne. Bardzo dobra szyna GC FTL2. Rolka dla zaawansowanych jak i początkujących.

Zuan
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 25-03-2014 20:20
Awatar

Użytkownik

Data rejestracji: 25.03.14

Status upomnienia:
Gdzieś wyczytałam,że to limitowana edycja *.* Ale te rolki to moje marzenie,jestem w nich zakochana Smile

Przeskocz do forum: