Nazwa użytkownikaHasłoZapamiętaj mnieRejestracjaReset hasła

Zobacz temat
 Drukuj temat
Boje sie!
RollDavid
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 14-03-2014 04:49
Użytkownik

Data rejestracji: 14.06.13

Status upomnienia:
warningwarningwarningwarning
Witam, mam 14 lat, wczoraj przyszły do mnie nowe rolki agresywne. Mieszkam w Koninie, skromny park mamy. Moim problemem jest to, że strasznie boje się wskoczenia na ławeczkę lub na rurkę. Dzisiaj jak koledzy położyli 2 deski na sobie to bez problemu przeskakuje, również nie mam problemy na rampch itd. ze skakaniem. Kiedyś na normalnych rolkach się wywróciłem jak skakałem na ławeczkę, możliwe że przez to? Jak próbuje cos zrobić, to i tak tylko jedną nogą skaczę a nie dwoma.. Boje się grindowania. Pomocy, jakies rady :>

Pilarro
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 14-03-2014 04:57
Awatar

Użytkownik

Data rejestracji: 08.04.08

Status upomnienia:
trening czyni mistrza. musisz się przełamać, wiadomo, ze jak się nie przewrócisz to się nie nauczysz : ) upadki zdarzają się najlepszym więc nie ma co się zniechęcać : )

Zeiss
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 14-03-2014 05:16
Użytkownik

Data rejestracji: 17.09.11

Status upomnienia:
Zgadzam się z przedmówcą. Doskonale znam to uczucie, bo jeżdżę na aggressivach dopiero od roku(No i w dodatku nie za często rzez kontuzje). Ja też mam ubogi park. Najpierw zacząłem robić grindy na rurze na krawędziach half-pipe'a. Jak się już mnie więcej ogarniałem frontside'a to przerzuciłem się na gindbox, który wcześniej wydawał się śliski. I tak o to nauczyłem się podstaw grindowania! Ja też się bałem się upadku. Jak upadniesz kilka razy na boxie to Ci przejdzie!
Edytowane przez Zeiss dnia 14-03-2014 05:17

bartez2939
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 14-03-2014 05:29
Użytkownik

Data rejestracji: 16.04.13

Status upomnienia:
najpierw zainwestuj w trawę pod nogami, gleba tak nie boli, wtedy jak już się przełamiesz i nauczysz co nieco to cisniesz normalnie i juz.

Patryk715
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 14-03-2014 05:56
Użytkownik

Data rejestracji: 16.04.13

Status upomnienia:
nie wskakuj na wysokie przeszkody, ani nie wskakuj podczas jazdy. Na początek wskocz na coś niskiego z miejsca, utrzymaj rownowage i zeskocz. Potem podczas wolnej jazdy wskakuj.

papier
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 15-03-2014 01:47
Użytkownik

Data rejestracji: 27.09.12

Status upomnienia:
a ja podpowiem ci, moze troche oldschoolowy patent, ale...popros kumpla o pomocna dlonSmile kilka razy z lapka a pozniej sam!dziala przynajmniej ja tak to pamietam

Ruda
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 15-03-2014 02:46
Awatar

Użytkownik

Data rejestracji: 25.10.13

Status upomnienia:
Jak się nie przewrócisz to się nie nauczysz ;D Ja idę na całość co ma być to będzie jak się wywalę poboli i przestanie za którymś razem wyjdzie. Patent z pomocną dłonią jest bardzo fajny bo pomaga się przyzwyczaić do przeszkody Smile
Smile

rosiu555
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 15-03-2014 19:13
Użytkownik

Data rejestracji: 13.02.13

Status upomnienia:
W koninie jeździ parę naprawdę spoko osób . Jestem z Turku i kilka razy jeździłem z nimi . Zagadaj a na pewno Ci pomogą Smile

Zeiss
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 15-03-2014 20:20
Użytkownik

Data rejestracji: 17.09.11

Status upomnienia:
Kolego, naucz się sam. Nigdy nie licz na innych, czasami ktoś Ci pomoże, ale nie jest to dobre podejście.

Margol
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 15-03-2014 21:54
Awatar

Administrator

Data rejestracji: 27.08.09

Status upomnienia:
kiedyś było tutaj dużo specjalistów i mieli na to niezawodny przepis.. o ile dobrze pamiętam to szło jakoś tak : "weź razory i lepiej wskocz" Grin
ZAPRASZAM!
Rollacje Blog
Rollacje Fanpage
INSTAGRAM
Proud Bladers Sklep
Vlogi i Klipy Dnia
Nowy post, zapraszam!
Recenzja VALO V13

www.rollacje.blogspot.com
Poeta13
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 16-03-2014 02:28
Użytkownik

Data rejestracji: 06.12.13

Status upomnienia:
Przede wszystkim musisz się przełamać, jeżeli się nie przełamiesz to będzie ciężko Ci wskoczyć na to.Jak czegoś nie spróbujesz to się nie dowiesz nigdy ;3.
I słynne powiedzenie "Jak się nie wy****isz to nie nie nauczysz Wink

Asport
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 17-03-2014 16:31
Użytkownik

Data rejestracji: 17.01.14

Status upomnienia:
Najlepsza metoda to pomoc na początek kogoś z zewnątrz. Trochę przestarzała, ale na prawdę się sprawdza. W momencie dojazdu do rampy ktoś trzyma Cię za dłoń, ew uniemożliwiając upadek. Ćwicz też na niższych przeszkodach rurkach, być może takich, które oprócz betonu wokół siebie zakończone są trawą. Zainwestuj w dobre ochraniacze i kask, to też jakoś poprawia świadomość o bezpieczeństwie.
Rolki.net.pl - rolki freestyle

http://www.rolki.net.pl
KenDoSan
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 18-03-2014 16:52
Użytkownik

Data rejestracji: 18.03.14

Status upomnienia:
Siema!
Też miałem stracha jeszcze do wczoraj aby wskoczyć na rurkę, przełamałem pierwsze lody i się udało yeah Wink
Pierw ćwiczyłem na grindboxie co jest dużo łatwiejsze ( dla mnie), a po tygodniu zaatakowałem rurkę, i jest gites Wink
Powodzenia! PIONA!

b00gie
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 31-03-2016 15:25
Użytkownik

Data rejestracji: 28.03.16

Status upomnienia:
no pain = no gain

Plama
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 02-04-2016 17:49
Awatar

Użytkownik

Data rejestracji: 19.12.09

Status upomnienia:
4pak na odwage
http://www5.zippy...5b1%5d.JPG
"CZY ZASTANAWIAŁEŚ SIĘ CO BYŚ ZROBIŁ GDYBYŚ MÓGŁ BEZKARNIE ZABIJAĆ GDYBYŚ BYŁ JAK BÓG"

yyy...?
Przeskocz do forum: