Nazwa użytkownikaHasłoZapamiętaj mnieRejestracjaReset hasła

Zobacz temat
 Drukuj temat
K2 a rozmiar rolki
Patryk715
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 13-03-2014 06:49
Użytkownik

Data rejestracji: 16.04.13

Status upomnienia:
warningwarningwarningwarning
Witam.
Na początek zapytam się czy warto ? za 350 zł

http://ifotos.pl/...nphrp.png/
http://ifotos.pl/...nphre.png/

Druga sprawa jak dobrać rozmiar.
Mam obecnie jakieś stare rolki kupione w niemczech firma nazwy FreshMove. Ale już je tak zajechałem, że starł się rozmiar.
Po zmierzeniu wkładki z rolki wychodzi 28,5 -29(zależy jak spojrzeć).
Po odrysowaniu stopy w skarpecie na kartce i zmierzeniu wynosi 28,5 cm
W jednych butach nike mam rozmiar 44 (29cm) a wkładka mierzy 30 cm (po zmierzeniu calej wkładki, jest profilowana i wchodzi troche za piete)
W drugich butach nike mam rozmiar 46(30cm) niestety wkladka nie do wyciagniecia.

Te rolki K2 mają rozmiar 44 (28,5cm) i na aukcji jest napisane ze wkładka po zmierzeniu to 291mm.
Jak myślicie z tym rozmiarem ? Dwie pary skarpetek jak za duży rozmiar? Czy ściąć palca jak za mały rozmiar ?
Wiadomo, zawsze mogę odesłać, ale wtedy jestem 30zł w plecy. Jutro jeszcze idę przymierzać rolki w go sporcie, może będą jakies rekreaty(na agressivy w łodzi nie ma co liczyć) z K2 a nie same no-name jak to bywa w go sporcie.

Lukasz_Gdansk
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 13-03-2014 17:55
Użytkownik

Data rejestracji: 21.02.14

Status upomnienia:
za 350 zł mozesz miec 10x lepsze rolki to raz.jesli masz miedzy 29 a 30 cm to wez 29,5. tyle to liner sie dopasuje. jesli za maly o pół cm to sie ubije i idealnie dopasuje. a jak za duzy 5 mm to nie odczujesz róznicy. i nie bierz tych k2 ... jak masz nadmiar gotówki to oddaj biednym

peace

Patryk715
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 14-03-2014 05:51
Użytkownik

Status upomnienia:
czyli jakie do 400zl mam kupic rolki z uzywanych ?tylko ze kupic uzywane rolki to loteria. Rozmiar rozmiarowi nierowny, kupie zly rozmiar, potem juz zwrotow nie przyjmuje osoba prywatna, chyba ze kupie uzywki od firmy to maja obowiazek zwrocic kase. To jakie uzywane agressivy do 400.
A jak z nowych agresywnych to jakie na poczatek ? I jak wybierac rozmiar ? Fajnie jakby ktos odrysowal stope w skarpecie i zmierzyl ile ma cm i powiedzial jaki model rolki ma osobiscie i pasuje na niego.

Lukasz_Gdansk
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 14-03-2014 16:06
Użytkownik

Data rejestracji: 21.02.14

Status upomnienia:
kolego poszukaj na gieldzie tutaj, na tablicy i allegro jest tego mnóstwo. kazdy kto sorzedaje sprawdzi ci ile ma wkladka w rolkach , które sprzedaje. ty zmierzysz i bedziesz wiedzial, a tak jak mówie, jesli beda 5 mm wieksze to nie odczujesz roznicy

Patryk715
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 15-03-2014 07:58
Użytkownik

Status upomnienia:
przymierzalem w sklepie swoj rozmiar i 5mm wiekszy. i niestety roznice odczulem. te mnostwo to pare sztuk a na slepo nie bede kupowal. jutro lece ogladac xsjado i moze kupie.

Asport
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 17-03-2014 16:34
Użytkownik

Data rejestracji: 17.01.14

Status upomnienia:
Najważniejszą rzeczą jest pomiar wkładki. Każda firma ma różną rozmiarówkę. Tak jak napisał wyżej kolega nie dziwne że odczułeś różnicę 5mm, to dość sporo. Na necie jest wiele poradników i tabeli rozmiarowych konkretnych producentów.
Rolki.net.pl - rolki freestyle

http://www.rolki.net.pl
Przeskocz do forum: