Nazwa użytkownikaHasłoZapamiętaj mnieRejestracjaReset hasła

Zobacz temat
 Drukuj temat
Świnoujście skatepark
koszar
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 27-07-2013 20:46
Użytkownik

Data rejestracji: 01.07.10

Status upomnienia:
warningwarningwarningwarning
Siemanko. Wiecie coś o tym parku? Znalazłem opis na stronie gdzie jest napisane

"Skatepark Świnoujście
Park u zbiegu ulic Matejki i Chopina (początkowo był na Kościuszki); nawierzchnia: asfalt
przeszkody (bardzo przyniszczone, skatepark powstał w 2005 r):"

no więc czy faktycznie jest poniszczony ten park? i gdzie w koncu sie znajduje? jade niedlugo na wakacje i chcialem posmigac.

spc
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 27-07-2013 22:06
Użytkownik

Data rejestracji: 26.08.08

Status upomnienia:
skate park jest przeniesiony z Kościuszki chociaż nie pamiętam czy na podane przez Ciebie ulice, pytałem ludzików jak dotrzeć. Byłem w Świnoujściu 2 lata temu skate park był w lekko opłakanym stanie ale dało się coś pośmigać. Z tego co pamiętam on koło jakiegoś stadionu był, się w głąb wchodziło.

koszar
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 27-07-2013 22:24
Użytkownik

Status upomnienia:
okej, zawsze jakaś informacja, dzięki Smile a co oznacza opłakany stan w przypadku Świnoujścia?

Derex
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 28-07-2013 07:55
Awatar

Użytkownik

Data rejestracji: 25.08.12

Status upomnienia:
Ogólnie Ruina Park, idzie pośmigać, jakiegoś dużego syfu nie ma ale musisz pogodzić się z tym, że możesz trafić pod rampę, aczkolwiek cały czas coś przy nim robią więc jeszcze się jakoś trzyma. Nawierzchnia się trzyma aczkolwiek gleby ładnie szarpią. Poza tym to zapraszam, przynajmniej będzie z kim pojeździć.
Skatepark został przeniesiony i znajduje się niedaleko dzielnicy hotelowej. Dokładniej przy ulicy Matejki 17a (w okolicach amfiteatru, orlika) wejście naprzeciwko parku linowego (trzeba przejść przez ulice i zobaczysz amfiteatr a po lewo będziesz miał korty tenisowe, pomiędzy nimi jest taka droga betonowa, pójdziesz tamtędy i trafisz.

koszar
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 29-07-2013 00:29
Użytkownik

Status upomnienia:
konkret. fenks Smile

Przeskocz do forum: