Nazwa użytkownikaHasłoZapamiętaj mnieRejestracjaReset hasła

Zobacz temat
 Drukuj temat
SSM ROZMIAROWKA
szymon034
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 21-03-2013 06:50
Awatar

Użytkownik

Data rejestracji: 26.03.08

Status upomnienia:
warningwarningwarningwarning
Jako posiadacz rolek SSM dostaje sporo pytan odnosnie rozmiarowki. Napisze tutaj co wiem,zeby w kolko na nowo tego nie pisacWink

Jak wiadomo jest ona ostro poplatana (bardziej niz w valo).
Zacznijmy od tego , ze na hedonie jest podana tabelka z rozmiarowka i jest ona poprawna:

www.best-uploads.com/wp-content/uploads/2013/03/rozmiarowka.jpg

Podam tu wszystko na swoim przykladzie.
Mam rozmiar 42, 27cm rowne. W rolkach o normalnej rozmiarowce odpowiada to rozmiarowi dokladnie 42 i wszystko pasuje.
Patrzac na rozmiarowke SSM musialbym brac rolki w rozmiarze 44,czyli shell 43-44-45. (ogromne pletwy)
Bardzo by mnie to zniechecilo do jazdy,podobnie jak to kiedy mialem Valo 43-44, shelle sa jak dla mnie poprostu wtedy za duze i jezdzi mi sie zle. O ile valo jakos moglbym zniesc na dluzej shell 43-44 , to w SSM 43-45 bym chyba wikitowal.
Na szczescie SSMy maja seryjnie zrobiony Toe Cut, czyli wyciety czubek rolki, mozecie to bardzoej znac z rolek valo(seryjnie nie wycinaja,ale ludzie czesto to robia).
Wyyglada to tak:

www.best-uploads.com/wp-content/uploads/2013/03/fruitbooterwunimh2da7.jpg

Dzieki temu mozemy obnizyc rozmiar rolki.
Ja np. do SSM shell 41-42 wlozylem normalny liner USD Phoenix rozmiar 42=27cm. Wszedl spokojnie. Niedawno rozmawialem z gosciem z Aggressivemall,napisal mi ,ze ten liner wejdzie tez do shellu 39-40. Nie mam jak tego sprawdzic,ale zrodlo dosc wiarygodne ,wiec mozna sprobowac.
Update:
Co do wlozenia np. linerow usd pheonix rozmiar 42 do shella 39-40, to owszem wejda ale liner jest tak scisniety, ze praktycznie nie da sie wlozyc stopy tam. Takze taka opcja odpada.
(info od hedona)

Odnosnie zamiany linera dogadalem sie z hedonem (raczej nie polecam dzwonic na stacjonarny,musialem to zrobic bo Basza byl wtedy na wakacjach a to on zwykle ogarnia takie sprawy. W kazdym razie jakas osoba plci zenskiej powiedziala mi ,ze nie ma opcji zamiany linera, bo potem nie ma co zrobic z tym linerem. Nie skomentuje). W kazdym razie dorwalem meila do innego pracownika hedona,dogadalem sie co do ceny i musialem doplacic 150zl. (liner normalnie kosztuje 260zl.).

Takie jest moje doswiadczenie z tymi rolkami,mam nadzieje ,ze komus pomoglem. Jesli ktos robil podobna rzecz to fajnie jakby opisal w tym temacie.
Edytowane przez szymon034 dnia 02-06-2013 21:37
24.media.tumblr.com/tumblr_m3cy5hOlLb1qb98uxo2_250.gif

Margol
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 21-03-2013 07:20
Awatar

Administrator

Data rejestracji: 27.08.09

Status upomnienia:
Z pewnością dla wielu osób to będzie przydatna informacja Wink
ZAPRASZAM!
Rollacje Blog
Rollacje Fanpage
INSTAGRAM
Proud Bladers Sklep
Vlogi i Klipy Dnia
Nowy post, zapraszam!
Recenzja VALO V13

www.rollacje.blogspot.com
basza
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 21-03-2013 17:50
Awatar

Użytkownik

Data rejestracji: 23.01.08

Status upomnienia:
pomocne info! Dodam tylko że spokojnie można dzwonić do Hedona w takich sprawach ale na numery sklepu ONLINE:

Tel. (sklep online): (32) 247-81-15 (9:00 - 16:00)

Tel. kom.: +48 797 727 223 (9:00 - 16:00)

Sklep Stacjonarny odeśle was i tak do mnie.
mypsn.eu.playstation.com/psn/profile/Basztin.png

http://www.hedons...
http://www.inmag....

www.inmag.info
koszar
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 21-03-2013 22:07
Użytkownik

Data rejestracji: 01.07.10

Status upomnienia:
ja mam od Hedona SSM-ki Montrego lecz ze zmienioną skórą. Nogę sprawdziłem na kartce papieru, miałem troszkę powyżej 25 cm, kupiłem rolkę 41 (według Hedona 25,5 cm) i.... pasują idealnie!!! Smile

P.S- shell SSM-ów jest chyba podobny do Rocesów co nie?

baks
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 22-03-2013 00:17
Użytkownik

Data rejestracji: 29.09.11

Status upomnienia:
fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/422806_350624085018634_1578377076_n.jpg
a tak to wygląda w przypadku linerów trusta.

szymon034
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 02-06-2013 21:36
Awatar

Użytkownik

Data rejestracji: 26.03.08

Status upomnienia:
Co do wlozenia np. linerow usd pheonix rozmiar 42 do shella 39-40, to owszem wejda ale liner jest tak scisniety, ze praktycznie nie da sie wlozyc stopy tam. Takze taka opcja odpada.
(info od hedona)
24.media.tumblr.com/tumblr_m3cy5hOlLb1qb98uxo2_250.gif

d3goldnews
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 30-09-2013 16:57
Użytkownik

Data rejestracji: 30.09.13

Status upomnienia:
Welcome to RS 2007 Gold, before the 1.0.8 spot arriving. What is the most interesting in ? Except agriculture Runescape Silver, that you can experience different expertise develop with different accessories. Now, we are grateful to discuss the Expert SKILL BUILD with our devoted clients. If you have another suggestions for Expert you can publish on our FACEBOOK get the totally free RS 3 Gold online!This expertise develop different from the well-known Expert Build. The corresponding devices need you to gather through agriculture rather than selecting your perfect tool in the Public auction Home.The excellent crucial hit harm and allow 20 arcane is the key factor in this develop. The devices chases the DPS need the set Runescape products, but there are super simple to look for in the Public auction Home and the price are affordable. The off-hand do not need the crucial hit harm, and you make sure to find a off-hand which has increased spectral knife harm as well the main-hand has the lifestyle grab. The relax of products you should try your best to improve the DPS and EHP. The DPS would very significant, and the Rock of Jordon would help you improve the biggest 26% harm of spectral knife. If the other band is the UNITY, the off-hand you can select the Oculus.source: http://www.solors...

there more hot game Runescape in here,you can read more

(RS 2007 Gold)

(RS 3 Gold)

KORAZ
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 30-09-2013 21:39
Awatar

Użytkownik

Data rejestracji: 11.01.08

Status upomnienia:
koszar napisał/a:
ja mam od Hedona SSM-ki Montrego lecz ze zmienioną skórą. Nogę sprawdziłem na kartce papieru, miałem troszkę powyżej 25 cm, kupiłem rolkę 41 (według Hedona 25,5 cm) i.... pasują idealnie!!! Smile

P.S- shell SSM-ów jest chyba podobny do Rocesów co nie?

Shell SSM to razors cult z toe cutem

w valo roces majestic

Przeskocz do forum: