Nazwa użytkownikaHasłoZapamiętaj mnieRejestracjaReset hasła
 
 
K2 Transfer
Rollerblading zawsze miał zmienne relacje z K2 - czasami kochaliśmy ich za ich rolki, a czasami krytykowaliśmy za polityczne decyzje. Kiedy przedstawiają nowy model, wszystkim z wrażenia opadają szczęki, ale kiedy obcinają dotacje dla swojej drużyny, opóźniają przystosowanie do UFS, albo wyrzucają z pracy swojego managera od aggresivu, ich wizerunek traci. K2 dało nam miękki but, i zapewniło niesamowitą wygodę, ale także sprawiło, że wszyscy dyskutują o roli wielkich korporacji w rolkarstwie. Czy powinniśmy zająć skrajne stanowisko i unikać ich, będąc ślepymi na ich nowe, świetne produkty? Czy w pełni akceptować fikuśnie zapakowane towary, i zapomnieć o spójności naszego rolkowego świata? Ani to ani to; życie to sztuka kompromisów. Nasz przemysł nigdy nie osiągnie 100% undergroundu, ani też kompletnie się nie wyprzeda. Niektórzy zapaleńcy mogą ich krytykować, ale wielkie korporacje jak K2, Adidas i Benneton (czy jest to już CCM?), będą prawdopodobnie zawsze obecne w naszym sporcie. Po prostu powinniśmy dać miejsce każdemu. Ja osobiście jestem zaniepokojony ingerencją korporacji w nasz sport, ale jednocześnie zadowolony tym, co one wnoszą, czyli innowacje i jakość. Możemy nie lubić tych gigantów, ale czasami nie da się uniknąć spotkania z nimi. K2 Transfer i ich lepsza odmiana, K2 Nemesis, są tego doskonałym przykładem. Mike Powell, manager aggresivu K2 był na tyle miły, że przysłał mi parę Transferów do testu. Jeżdżę na nich już od miesiąca, w różnych setupach (płozy, kółka) - oto moje wrażenia. Jest ich sporo, więc podzielę swoją recenzję na parę kategorii.

Wygląd
Tak jak z każdą rolką, opinie na jej temat są różne: niektórzy ją lubią, inni jej nie cierpią, a jeszcze innych ona w ogóle nie obchodzi. Moja pierwsza myśl po zobaczeniu prototypów rolek Nemesis parę miesięcy temu była taka, że but snowboardowy Air Jordan został połknięty przez odkurzacz; dziwne, ale niekoniecznie złe. Są dużo większe i bardziej "fat" niż stare K2, więc pokochają je wszystkie dzieciaki (Język ma nawet kieszonkę zapinaną na zamek do wypchania dla wszystkich "wypychaczy"). Ogólnie, podobają mi się te rolki, a szczególnie Transfery. Nemesisy też są niezłe, ale niezupełnie w moim stylu - zawsze byłem typem skatera, który woli ciemne rolki. Nemesisy zostawię "kolorowym" gościom i tym wiecznie upgrade'ującym sprzęt.
Jak widzicie na zdjęciach, moje rolki nie są zupełnie takiego koloru jak sklepowa wersja. Chciałem całe czarne, więc użyłem markera żeby zamalować wszystkie szare elementy, później ogrzałem to heat gun (taka "suszarka" do klejów i lakierów - tłum.). Wyglądają nieźle, nie? Jedna naprawdę fajna rzecz, jeśli chodzi o K2 to taka, że zawsze można było zmieniać ich kolor, jeśli ci się nie podobał. Mike Currier (K2 flow rider, z Toledo w Ohio, oraz gwiazda Forum Be-Maga) pokolorował wszystkie czerwone elementy swoich Nemesis na srebrno, i naprawdę nieźle to wygląda. Tuningowcy szybko, do sklepu z farbami!

Jaka jest różnica między Transfer i Nemesis?
Wielu ludzi pytało o różnice między tymi dwoma modelami: patrząc na zdjęcia w sieci - i także w katalogu K2 z roku 2003 - naprawdę trudno zobaczyć, co sprawia, że Nemesis są 50 dolarów (185zł) droższe. Patrząc na zdjęcia może się wydawać, ze jedyne różnice to kółka, łożyska i zapięcie. Te wszystkie części są lepsze w Nemesis, ale prawdziwa zmiana jest w bucie. Do produkcji Nemesis użyto wysokiej jakości materiałów, włączając w to piankę, która dostosowuje się do kształtu stopy, i bardziej funkcjonalne, skórzane wyłożenie. Transfer, jako rolka dla średnio-zaawansowanego skatera, jest prawie identyczna; ale nawet przymierzając oba modele, różnicę czuć, ale niepowalającą - Nemesis leżą na stopie trochę lepiej. Ale, jak na K2 przystało, wygoda nogi jest w obu modelach większa niż w jakichkolwiek innych. Dla wielu osób, wybór między Nemesis i Transfer będzie prawdopodobnie kwestią dysponowanych pieniędzy lub kierowania się wyglądem zewnętrznym.

Kółka/Łożyska
Transfer mają kółka K2 55mm/85A's ustawione na flat, z łożyskami no-name ABEC-5. Nie wiem, czemu K2 zawsze robiło tak miękkie kółka - prawdopodobnie żeby ułatwić jazdę początkującym. Nie lubię miękkich kółek, ale na tych chwilę pojeździłem. Ich wytrzymałość była bardzo dobra - małe zużycie, brak zniekształceń-, ale jak na mój gust były za wolne. Robię także cessy na kółkach, a te za bardzo "przyklejały" się w czasie slide'u. Łożyska także były dobre, tzn. takie, jakich spodziewałem się od rolek ze średniej półki. Zmoczyły mi się i pobrudziły, ale wytrzymały to całkiem nieźle. Używają tradycyjnych C-ring i metalowej osłonki, więc można je czyścić i oliwić.

Płozy
Płozy mają całkowicie nowy design, bardzo podobny do tego z Ground Control, z wymiennym całym h-blockiem. Pozostały te same aluminiowe hexagonal rocker spacers i 6mm axles, do których potrzebujemy tylko jednego narzędzia. A co z grafiką na płozie? Czy po prostu nie zetrze się po jednym soul'u, tak jak ta z płóz Senate UFS? Nie. K2 używa unikalnego sposobu, gdzie cieniutka warstwa czystego plastiku nakładana jest już na gotową grafikę na płozie. Ta warstwa się rysuje, ale wzory pozostają nienaruszone. Ten sposób zapowiada się obiecująco - w przyszłości będziemy mogli mieć ładnie wyglądające, ciekawe płozy, - ale grafika na Transferach jest do kitu! Może w następnym roku zobaczymy coś lepszego niż niebieski potwór w lesie. Oprócz tego, znalazłem w płozie parę minusów: łebki śrubek wystają, oraz to, że płoza dostarczona z rozmiarem tej rolki (US8.5, EU 42,5) była o wiele za mała. Płoza nie jest także symetryczna: jest malutka różnica między przodem i tyłem. Trochę śmiesznie to wygląda po odwróceniu płóz, i na pewno sprawi, że wiele osób przestanie je zamieniać. Także, groove wydaje się bardzo szeroki i płytki, i ma tępe boki: to sprawia, że trudno się będzie przystosować, szczególnie tym, którzy jeżdżą na anti-rocker.Niektórzy lubią wklęsłe śrubki (niedotykające murka/rurki), a niektórzy, w tym ja, lubią, kiedy śrubka dotyka, lecz nie wystaje. Jednak te nie są ani jak pierwsze, ani jak drugie; one po prostu wystają, jak w płozie Rocesa, i wielu ludzi twierdzi, że to hamuje, szczególnie na murkach. Rozumiem, że K2 chciało (lub musiało) użyć swojego starego systemu śrubek, ale były one za długie na tą płozę. Mogliby zrobić jak Able, który ma długie śrubki, ale za to łebki wklęsłe. No ale wtedy ten wzór na płozie mógłby być nie tak dobrze zrobiony� eh, dobra, i tak 90% dzieciaków od razu wymieni płozę na inną ("Stary! Firmowe płozy są do niczego! Jak twój setup może być dobry skoro masz firmowe płozy!?").

Więc jak te płozy się sprawowały? Nie wiem, nawet na nich nie jeździłem - były o wiele za krótkie! Największa przestrzeń, jaką uzyskałem między kółkami na anti-rocker to było ok. 235mm- a jestem przyzwyczajony do co najmniej 20mm więcej! Natychmiast założyłem swoje Able z firmowymi kółkami a później przesiadłem się na moje GC anti-rocker z kółkami 4x4 Shima. Mike tłumaczył, że nie mieli pieniędzy na wytop wielu rozmiarów płóz; i rozmiar 8.5 jest po prostu największą rolką z małym rozmiarem płozy. Znów powtarzam, że prawdopodobnie i tak większość od razu zmieni płozy.

Soulframe
Następnie opisu wymaga masywny, nylonowy soulframe, zapewne element, na który większość zwraca największą uwagę. Ten jest większy niż tyłki waszych matek! Z płozami firmowymi, rozmiar soula to 44mm a negative - 34mm (pamiętajcie, to rozmiar 7.5 do 8.5 - mniejsze/większe rozmiary będą odpowiednio zróżnicowane)- co sprawia że te przestrzenie są 7mm szersze od innych rolek! Soul i negative mają taką samą szerokość na przodzie i tyle, więc łatwo "usiąść" podczas cessow i souli. Trzyma się o wiele lepiej podczas grindowania na zaostrzonych krawędziach podczas robienia cessow. Materiał to twardy nylon uzupełniony włóknem szklanym, który ściera się całkiem wolno (jak na nylon) i slide'uje całkiem ładnie po wszystkim. Jest szybkie na metalu, ale nie w niekontrolowany sposób - nie cierpię głupich, szybkich souli - oraz płynne, stabilne na murkach. Ogromny rozmiar soula sprawia, że trudno utrzymać się w pozycji pionowej nad murkiem. Na początku nie mogłem się przechylić nad murek żeby złapać balans, wciąż przechylałem się o 90 stopni (chciałem usiąść na soulu) i zrzucało mnie z tricków. Po tym jak soul się trochę starł I przyzwyczaiłem się do rolek, to przestało być dużym problemem, ale na soulu wciąż czuję się trochę nieswojo.


Shuffles (Cessy - tłum.) są w tej rolce niesamowite! Masz świetną, szeroką, płaską przestrzeń na obu nogach żeby po prostu usiąść i płynąć. Ja cessuje na kółkach, więc nie potrafię dokładnie powiedzieć jak zachowują się dla tych, którzy cessy robią niżej, ale wyglądają na równie dobre. Z moimi płozami Able z firmowymi kółkami, wysokość płozy i negative zgrywają się idealnie, a kółka prawie nie dotykają podłoża - frontside'y shuffle to pestka! Robiłem je z łatwością na czystym betonie (hej stary, dostałem te rolki za darmo, rozniosę je jeśli będę chciał :)) na długość od 5 do 10 stóp (1,5 do 3 metrów - tłum.).

Mogę powiedzieć, że wytrzymałość użytego nylonu jest przeciętna. Mike powiedział, że całkowity koszt wymiany startych elementów wynosić powinien od 20 do 30 dolarów (74 do 111zł - tłum.). Jeździłem na nich przez 6 tygodni, i w większości po murkach, i do tego jestem całkiem duży; więc sprawdźcie zdjęcia i osądźcie zużycie samemu. Jedna dobra rzecz w takim dużym soulu to taka, że możesz część jej stracić - tzn. wyrobić sobie miejsce na cessy, i jednocześnie mieć jeszcze sporo miejsca na soula.

Backslide
Wyjdę trochę naprzód I powiem, że grindy na tej rolce są prawie perfekcyjne, ale myślę, że backslide jest dużo za szybki. To z powodu, że jest nylonowy, a ten materiał zawsze był za szybki na miłe, kontrolowane, royale; ale także z powodu, że jeśli slide'ujesz po murku, powierzchnia stykania się z kantem jest za mała (tzn. trudno na nim "usiąść"). Mała powierzchnia styku jeszcze bardziej przyspiesza i tak już szybki nylon, i w powiązaniu z ostrym kątem, sprawia, że łatwo wchodzi torque, ale bardzo trudno triki oparte na backslide. Pewnie, backslide wyrabia się po tym jak jeździsz po murkach, ale nylon jest wciąż za szybki dla niektórych osób. Na początku użyłem szlifierki żeby wyrobić sobie groove, po tym jak nie mogłem kontrolować slide'ów na metalu. To trochę pomogło, ale wciąż nie mogłem kontrolować royali. W końcu, sam zrobiłem sobie plate tak jak widzicie na zdjęciu. To po prostu kawałek od starych butów Razora, jakie miałem, odpowiednio wyposażone w małe śrubki do blachy oraz "super glue". Jordan Ulmer (członek rodziny "flow" K2 z Toledo w Ohio) przymocował część backslide'a od Naturali do swoich Nemesis w podobny sposób i twierdzi, że rezultat jest bardzo dobry.


To, co jest naprawdę potrzebne to uretanowy lub polietylenowy backslide. Rozmawiałem o tym z Mike'iem, i powiedział, że pracują nad specjalnym podwójnym materiałem (jak backslide w Graalach) na następny rok, ale prace posuwają się powoli. Większość dzieciaków, a na pewno tacy, którzy jeździli na starych K2 ucieszą się z powodu łatwości robienia torque, ale możliwość kontrolowanego royala to było to, co wszyscy kochali w K2.

Miejsce na płozę
Miejsce na płozę (Frame Channel) wygląda na typowe UFS, ale jednak troszeczkę różni się od tego standardu. Specyfikacje UFS mówią o tym żeby kanał na płozę nie kończył się na początku i z tyłu soulframe (tzn. żeby wcięcie przebiegało przez całą długość soulframe - tłum.). Jest to zrobione, aby uniknąć problemów z różnymi długościami płóz (jak np. w starych Razorach przerobionych na UFS), oraz żeby można było jeździć na nartach, eee tzn. dać dzieciakom możliwość jazdy na naprawdę długich płozach. Jednak, kanał w K2 kończy się zaraz pod palcem na soulframe - prawdopodobnie ze względów na zachowanie dobrego wyglądu.


Bez problemu zamontowałem swoje duże Ground Control i Fifty50, więc nie myślę, że kogoś tym zmartwię, ale w mojej opinii całkowita kompatybilność z UFS nie wpłynęłaby aż tak na wygląd. Frame Channel jest także bardzo szeroki, ma około 42.5 mm (standard to 41mm). Idealne wcięcie jest ważne, bo zapewnia dużą, dodatkową stabilność dla płozy - i myślę, że nie powinny tego zastępować jakieś małe mocujące "guziki". I chyba ze wszystkich firm produkujących buty, K2 powinno być szczególnie zainteresowane całkowitym przystosowaniem do UFS - zajęło im to w końcu najwięcej czasu. Chociaż, te dwie rzeczy mogą być zmienione niewielkim kosztem, malutkimi zmianami podczas wytopu, może w następnym roku, co K2?

Boot
Następnie serce każdej rolki; But/Liner - w tej rolce, jak w każdej K2 to jedna całość; opatentowany Softboot. K2 zmieniło design rolek na zawsze, kiedy przedstawili swój Softboot w połowie lat 90; większość twórców rolek uważa, że inne firmy wciąż są w tyle za K2, jeśli chodzi o but. But Transfer i Nemesis składa się z trzech głównych części: plastikowy shell (obudowa buta - tłum.), but właściwy, oraz gumowata pianka która biegnie od palca pod całą stopą. Shell-base zapewnia podstawę dla całej rolki: wszystko inne jest do tego przymocowane. But zaciska się dookoła nogi sznurowadłami i zapięciem, i trzyma ją w miejscu. Outsole ubezpiecza spód stopy od upadków (gapy) oraz palce (już nie będzie wrzasku o ten "palec K2"). Świetne rozwiązanie: wszystkie korzyści, jakie płyną z Softboot'a, w powiązaniu z naturalną stabilnością twardych rolek. A outsole, zintegrowany w bucie, może pozostać nisko-profilowy, wciąż zapewniając świetną izolację od nacisku i wstrząsu.


Ale tyle pomysłów w teorii brzmi świetnie - hydrauliczne hamulce do rolek, komunizm (żeby być fair, kapitalizm też), podróże w czasie, skateboarding, rocket fishbrainy, własny pomysł K2 o bendy-skate "Klop" - i okazują się do niczego w prawdziwym życiu. Znów, skating spowodował, że ludzie wymyślają dziwne rzeczy (rollerblading sam w sobie jest przecież dziwną rzeczą). Muszę przyznać, że byłem sceptyczny, jeśli chodzi o nowatorstwo tej rolki - czy nie skończy się to jak pływanie w jakiejś łódce? Czy ta duża szerokość nie spowoduje, że jeżdżąc będziecie się czuli jak wasza gruba ciotka Eleonora unosząca się w wannie? Po tym jak na nich jeździłem, powiem - nie, niezupełnie - rolka jest całkiem spora, ale jeździ się w niej dobrze. Wychodzi na to, że design jest w porządku, a rolka jest dobrze zrobiona: Shell-base i outsole spełniają swoją rolę doskonale, bez złego wpływu na jazdę.

Wygoda
Wiele osób zastanawiało się nad wygodą. W dwóch słowach - szerokie i duże. Powiedziałbym, że ta rolka jest o rozmiar większa, i na pewno szersza od K2 250/Natural. Tak jak pisałem w mojej recenzji S4, moja stopa mierzy 9.75 na większości skali US. W K2 250/Natural mam rozmiar 9.5, a szerokość na styk. Transfer rozmiar 8.5 są tej samej długości, ale trochę szersze - stopa nie jest ściśnięta, ale też nie ma niepotrzebnego luzu. Wewnętrzna część stopy też leży wygodnie - wszystko dopasowane, - ale miejsce na kostkę jest trochę szersze i bardziej luźne niż w starszych modelach. Przód rolki, miejsce na palce jest także szersze i bardziej przestronne, a okolice cuff'u wciąż takie same. Firmowe insole, które są grube i puszyste, mają małe podłużne anti-shocki. Mimo tego, że są całkiem miłe, wymieniłem je na swoje własnoręcznie zrobione, jako że jestem do swoich przyzwyczajony. Zauważyłem, że po włożeniu moich anti-shocków (są cieńsze od firmowych), przód stopy zyskał więcej miejsca, więc każdy, kto czuje jakiś ucisk w palcach, powinien spróbować wymienić insole na cieńszy. Jeśli jeździsz na firmowym insole, możesz wymienić piankę pod piętą na SWS gel pad (anti-shock firmy SixWonSix - tłum.) To zapewni ci większą stabilność i lepsze wytłumienie przy skakaniu gapów, bez zmiany wysokości położenia twojej pięty w bucie.

Język
Większość dzieciaków pokocha język, bo jest gruby, miękki, i wypchany, ma także kieszonkę, ale myślę, że nie jest na tyle duży żeby dobrze współgrać z butem. Kocham języki od starych rolek, były o wiele sztywne, z cieńszą, ale twardszą pianką, i naprawdę pomagały trzymać but, kiedy nachylało się do przodu. Chroniły twój piszczel przed zapięciem, i dawały lepsze poczucie kontroli przy wyginaniu do przodu. Znalazłem stare języki rozmiar 8 od 250cc w moim rolkowym cmentarzu (tzn., eee, w moim magazynie), więc mogłem porównać języki. Wyciąłem plastikowy usztywniacz z języka 250cc, i wsadziłem go do kieszonki od języka Transfer. Pasował idealnie. Dużo to pomogło, i pozbyłem się nacisku od zapięcia I sznurowadeł (noszę je zapięte i zawiązane tak ciasno jak się tylko da). Mike tłumaczył, że język był zaprojektowany właśnie z taką wkładką, ale ponieważ żaden pro z teamu K2 tego nie używał, więc wypuścili rolki bez tego. Myślę, że powinno to być i tak uwzględnione - rozpinana kieszonka umożliwiałaby wyjęcie tego jeśli by ci się nie podobało, a jedyny koszt to chwila czasu.

Zestawienie płozy z butem
Najtrudniejszą rzeczą w tych rolkach było zestawienie płozy (groove) z twoją stopą. Jeśli chodzi o pozycję wszerz, to jest ok, trochę bardziej pośrodku niż w Razorach czy USD, podobnie do TRS; ale wzdłuż, płoza jest zdecydowanie przesunięta tyłu (but jest dużo bardziej wysunięty przed płozę niż "zazwyczaj"). Groove backslide jest całkiem na środku w stosunku do wycięcia na płozie, tzn. że twoja stopa siedzi ładnie i stabilnie na rurkach/murkach podczas royali; ale i backslide i wycięcie są zdecydowanie za bardzo z tyłu. Nie wiem czy było to zamierzone, bo groove i płoza są całkiem dobrze wypośrodkowane do soulframe, i obudowania buta, ale sam but jest za bardzo wysunięty na przód, z zauważalną przerwą między końcem obudowy a początkiem buta. (jest to bardzo widoczne z tyłu rolki). Wydaje się, że ten soulframe i obudowa były zrobione z myślą o większych rozmiarach butów (pewnie 9 do 10), ale skończyło się na użyciu mniejszych rozmiarów (7.5 do 8.5 w tym przypadku) z jakiegoś nie znanego powodu. Być może projektanci zdecydowali w późniejszym etapie, że chcą mieć but bardziej z przodu, i żeby to uzyskać powiększyli obudowę buta? Czy może to był tylko bład w projektowaniu? Nie wiem. Bardzo chciałbym móc poeksperymentować i zamocować ten but w jakimś mniejszym modelu. Myślę, że to by dało lepsze wycentrowanie płozy i buta, i ogólnie mniejszą rolke, ale może być problem z obiciem palców, lub rozmiarem cuff'ów.


K2 zawsze miało płozę schowaną do tyłu, więc jeśli przesiadasz się ze starych modeli, przyzwyczaisz się całkiem szybko. I nawet nie jest tak źle przy zamianie z rolek, w których płoza jest wysunięta (tak jak w moim przypadku - ze starych Razorów). Teraz już całkiem się do nich przyzwyczaiłem, i podejrzewam, że wiele osób także, więc raczej nie jest to jakaś duża wada.

Cuff i zapięcie
Drugą sprawą, na jaką wszyscy zwracają uwagę to zapięcie i cuff - a tu są całkiem inne niż to, co widzieliście do tej pory. Zapięcie jest zamocowane na gumowej części, coś jak w bucie snowboardowym, która leży wzdłuż języka. Cuff składa się z dwóch części - jednej, która przymocowana jest do obudowy buta za pomocą specjalnych śrubek (nigdy więcej tradycyjnych!), i druga, przymocowana do tylniej-górnej części i łącząca się z zapięciem. Jest jeszcze "usztywniacz", który trzyma cały system i jego ruchy. Usunąłem go prawie natychmiast, bo lubię dużo wolności w poruszaniu stopu w przód i tył. Więc, jak te wszystkie zaawansowane snowboardowe technologie działają? Powiem, że całkiem nieźle. Jak na mój gust, trochę za bardzo giętkie, ale ja lubię sztywniejsze cuffy niż większość ludzi.


System z zapięciem sprawuje się dobrze, i naprawdę trzyma wszystko w kupie. Otworzenie zapięcia wymaga pewnej sztuki, ale jak dojdziesz, co i jak, nie będzie to dla ciebie problemem. Jedyny minus, jaki dostrzegłem to to, że zapięcie nie jest w żaden sposób osłonięte, - kiedy nie uda ci się soul, i spadasz rolką na rurkę/murek, trafiasz prosto w zapięcie. Moje prawe zapięcie (jeżdżę na prawą nogę) jest już zgięte i poobijane, ale wciąż działa. Zalecam, żeby K2 zrobiło jakąś ochronę dla zapięcia, żeby dzieciaki nie niszczyły sobie tego w kółko - coś małego, ale tak irytującego, że może zniechęcić do rolek K2. Interesującą rzeczą jest to, że stare cuffy od SPB/250cc pasują do nowych, więc każdy, kto chce więcej stabilności, czy po prostu jest przyzwyczajony do starych rolek, ma wybór.

Miło....
Tak jak w moim opisie S4, moje opinie sa całkiem podobne. Ogólnie, te rolki bardzo mi się podobają. Najlepszym dowodem na to jest to, że jeżdżę na nich odkąd je dostałem, oczywiście po zmianie płozy i paru kosmetycznych drobiazgów. Wygoda jest niesamowita, są wagi lekkiej (4.75 lbs w takim setupie jak na zdjęciach (2.1kg - tłum.)), system cuff'ów jest świetny na topside itp., części wymienne są tanie, wyglądają nieźle, są w przystępnej cenie, slide'ują szybko po wszystkim, i nawet możesz je malować na różne kolory. Ze swoimi Nemesis i Transfer, K2 znów odgrywa znaczącą rolę, a rolka jest tak dobra jak planowali.

...czy szczerze?
Powtarzam: te rolki naprawdę mi się podobają. Są trochę dziwne, np. sprawa z wycentrowaniem płozy, niewystarczający język, zapięcie bez zabezpieczenia, małe płozy, szybki backslide, itp., itd.; ale każda rolka ma minusy. Mike mówi, że w planach jest produkcja różnokolorowych cuffów i soulframe, a kolor buta może być bez problemu zmieniony, więc wszystkie grommety (hehe, forum be-maga się kłania� - tłum.) będą mogły zmieniać swoje rolki częściej niż lądują triki. Być może w przyszłym roku K2 rzuci trochę więcej kasy i odpowie na moje zastrzeżenia, ale te rolki to naprawdę kawał dobrej roboty, bez dwóch zdań.

Autor Al Dolega (www.be-mag.com)
Tłumaczenie za zgodą autora WT
- wszelkie uwagi proszę kierować na adres e-mail
Komentarze
#1 | shejma dnia June 26 2012 19:42:53
it pretty rare these days to find any of her clothing from the 40and 50 The first is done in a gorgeous bright tomato red batik print. green cocktail dress www.basedress.net/images/uploads/dress-12/DRESS2289.jpg . I love the one shoulder style on the bodice and how she joined the two sections of fabric together with the tasselled tie. She very often liked making her skirts look sarong like. On this dress yards of fabric were gathered at the left side of the waist, the folds creating an interesting focal point. This lovely dress is definitely influenced by her trip to India, with its exotic print princess prom dresses bridesmaid gowns . , metallic trim and sari like draping. Both for sale right now at Blue Velvet Vintage . Recently I attended a Renninger's Antique Extravaganza in Mt Dora, Florida. . If you ever find yourself visiting the "Sunshine State beautiful evening dresses .
#2 | sunmoon dnia August 17 2012 20:39:05
closet can go from this:To this &#8230 plus size party dresses plus size party dresses . ;Ciao for now &#8230 bridal gown outlet bridal gown outlet . ;Much more My Life in Shoes:
Style Camp OCIf spending the summer time studying how you can style garments, supply fabrics, studying about colors and trends and attempting on clothes sounds like enjoyable for the teen, pre-teen or you, then you will wish to click via to Style Camp OC situated in the OC Mart Mix in Costa Mesa. Style Camp OC was founded by Erin Bianchi, a 15-year veteran from the style business. Camp counselor is Krista Browne who features a passion for style, flowers girls dresses flowers girls dresses prototyping and trend forecasting. . Class time at Style Camp OCSign up for the weeklong Style Camp for Juniors (ages 8 to 12) for July 24, Aug. 1 or Aug. white dresses white dresses . 8 sessions. $250 plus $50 supplies fee. Sign up for the weeklong Style Camp .
#3 | sunmoon dnia September 03 2012 11:57:05
of one's drefeels. . Is there a place engagement store inside driving length? Monique. red pumps shoes red pumps shoes Check out your close by listings- crehposting up a gathering in your see if expected miu miu flat miu miu flat . . Ladies White Attire. An subject matter smakeskiesperson can tutorial within the difficulties youwill choose to think about. Specificmost significish friend- know when your community store carries attire in petite lengths and widths. lhuillier. When you look at a gown you prefer in an especimost significish good friend dimension apart from petite- can clothing end up as ordered with petite sizing and ingso does the retail outlet provide punition on web site france shoes france shoes ? . christian louboutin outlet christian louboutin outlet . Flower Lady Baskets. How considertummyly will punition cost? When will it really is importish to return for fixtures? In which Can I red heels red heels .
#4 | assreedy dnia June 12 2015 18:47:08
Early 1990s, Sukhoi
jordan shoes,jordans,air jordan,jordan retro,jordan 11,jordan xx9,jordan 6,new jordans,air jordans,cheap jordans,retro jordans,jordan retro 11,jordan 5,air jordan 11,jordans for sale,jordan 4,jordan 1,jordan future,jordan 3,jordan 12,michael jordan shoes,air jordan shoes,air jordan retro Design Bureau gave a Japanese magazine sent Su-37 model, hoping to expand
longchamp handbags,longchamp,longchamp outlet,longchamp bags,long champ the impact
hollister,abercrombie,hollister sito ufficiale,abercrombie italia,abercrombie and fitch,abercrombie outlet of this fighter's see if we
giuseppe zanotti,giuseppe zanotti outlet can attract foreign
lacoste,polo lacoste,lacoste pas cher,lacoste.fr,lacoste soldes,survetement lacoste clients. But in the end this did
converse,scarpe converse,converse italia,converse sito ufficiale,converse all star not have
air force,nike air force,air force 1,air force one,nike air force 1,nike air force one,air force one nike time or forever aircraft
soccer shoes,nike mercurial manufactured into a
air max drawing
roshe run,nike roshe,roshe runs,nike roshe run,nike roshes program, but
coach factory outlet,coach factory,coach factory outlet online,coach factory online this model can also allow
chi flat iron,chi hair people
louboutin,chaussure louboutin,louboutin pas cher,chaussures louboutin,chaussure louboutin pas cher,louboutin france to have a glimpse
longchamp outlet,longchamp,longchamp handbags,longchamp bags,long champ of
vans shoes,vans outlet,vans store,star wars vans shoes,cheap vans,vans shoes outlet,white vans,black vans,red vans,vans star wars,vans sneakers,vans shoes outlet store,vans sale,cheap vans shoes the
north face jackets,north face,the north face,northface,north face outlet,north face jackets clearance,the north face outlet ambitious "Soviet version of the JSF" plan true capacity.The
reebok outlet,reebok,reebok skyscape,reebok shoes maximum takeoff weight
rolex watches,rolex,watches for men,watches for women,omega watches,replica watches,rolex watches for sale,rolex replica,rolex watch,cartier watches,rolex submariner,fake rolex,rolex replica watches,replica rolex for the Su-37
north face,the north face,north face uk,north face jackets,north face outlet,northface fighter
louboutin,christian louboutin,red bottom shoes,louboutin shoes,red bottoms,louboutin outlet,christian louboutin shoes,christian louboutin outlet,red bottom shoes for women,louboutins 25
air max,nike air max,air max 2015,nike air max 2015,air max 90,airmax,air max 95,nike air max 90 tons, eight tons
michael kors outlet,michael kors,kors outlet,michael kors handbags,michael kors outlet online,michael kors outlet online sale,michael kors handbags clearance,michael kors purses,michaelkors.com,michael kors bags,michael kors shoes,michaelkors,cheap michael kors carrying bombs. +9 To -3G body can
michael kors outlet online sale,michael kors,kors outlet,michael kors outlet,michael kors handbags,michael kors outlet online,michael kors handbags clearance,michael kors purses,michaelkors.com,michael kors bags,michael kors shoes,michaelkors,cheap michael kors withstand overload. When subsonic
hollister,hollister uk,abercrombie,abercrombie fitch,abercrombie and fitch flight, the aircraft can be used to overload 8G.The machine's design
tiffany and co jewelry,tiffany and co outlet,tiffany and co,tiffany's,tiffanys,tiffany co,tiffany jewelry also takes into
lululemon outlet,lululemon,yoga pants,lulu lemon,lulu.com,lululemon.com account
pandora charms,pandora uk,pandora bracelet,pandora rings,pandora,pandora sale,pandora bracelets,pandora jewellery,pandora ring,pandora charm,pandora earrings,pandora jewelry,pandora necklace,pandora charms uk certain stealth features, such as the
ray ban sunglasses uk end
polo ralph lauren outlet,ralph lauren,polo ralph,polo ralph lauren,ralph lauren outlet,polo shirts,ralph lauren outlet online,polo ralph lauren outlet online,ralphlauren.com,polo outlet,ralph lauren polo of the spout is set up for
air jordan,jordan pas cher,air jordan pas cher,nike air jordan,air jordan france the cold air into the channel, in order to reduce the infrared signature.
mulberry,mulberry handbags,mulberry outlet,mulberry bags,mulberry uk In addition,
birkin bag,hermes belt,hermes handbags,hermes birkin,hermes bags,birkin bags it is also part of the consideration
herve leger,herve leger dresses when designing stealth
nike trainers,nike trainers uk features, such as air
abercrombie and fitch,abercrombie and,abercrombie,abercrombie kids,abercrombie fitch,abercrombie.com intakes and other locations have some stealth
nike air max,air max,air max 90,nike air max 90,air max 1 design. In order
wedding dresses,wedding dress,dresses for wedding,bride dresses,dresses for weddings,wedding dresses uk,cheap wedding dresses,vintage wedding dresses,monsoon wedding dresses,lace wedding dresses,wedding dresses for older brides,wedding dresses 2014 to improve protection,
thomas sabo uk with
sac longchamp,longchamp,longchamps,longchamp pas cher,sac longchamp pas cher,longchamp pliage,longchamp soldes,sac longchamps,longchamp france a lot
michael kors,michael kors uk,michael kors handbags,michael kors bags of
hogan,hogan outlet,scarpe hogan,hogan sito ufficiale,hogan interactive armor, its bottom and sides
ralph lauren,ralph lauren uk,ralph lauren outlet,polo ralph lauren outlet of the
louis vuitton,sac louis vuitton,louis vuitton pas cher,sac louis vuitton pas cher,louis vuitton france cockpit has armor protection, in addition to its fuel tanks, fuel lines,
louis vuitton,louis vuitton outlet online,louis vuitton outlet,louisvuitton.com,authentic louis vuitton,louis vuitton factory outlet,cheap louis vuitton engine and other locations are coated with polyurethane foam, when shrapnel or
michael kors outlet store,michael kors outlet,michael kors outlet online,michael kors,kors outlet,michael kors handbags,michael kors outlet online sale,michael kors handbags clearance,michael kors purses,michaelkors.com,michael kors bags,michael kors shoes,michaelkors,cheap michael kors bullet breakdown
lancel It can quickly "heal" greatly
louis vuitton,louis vuitton bags,louis vuitton handbags,louis vuitton uk reduce the possibility of fire and explosion. Only
coach outlet,coach factory,coach factory outlet,coach outlet store,coach outlet store online,coach factory online,coach factory outlet online,coach outlet online the weight of these
nike air max,air max,air max 2015,nike air max 2015,air max 90,airmax,air max 95,nike air max 90 protective structures have
true religion 0.8 tons. In addition, Su-37
nike blazer,blazer nike,nike blazer pas cher aircraft
christian louboutin shoes,louboutin shoes,louboutin outlet,louboutin,christian louboutin,red bottom shoes,red bottoms,christian louboutin outlet,red bottom shoes for women,louboutins also have the ability to
nike huarache,nike huaraches,nike air huarache fold the wings
michael kors handbags,michael kors outlet,michael kors outlet online,michael kors,kors outlet,michael kors outlet online sale,michael kors handbags clearance,michael kors purses,michaelkors.com,michael kors bags,michael kors shoes,michaelkors,cheap michael kors (wingspan folded down to
coach purses,coach handbags,coach bags 8.1
iphone 6 cases,iphone 6 case,iphone 5c cases,iphone 5s cases,iphone cases,iphone case,iphone 5 cases,iphone 4s cases,iphone 4 cases,ipad cases,ipad mini cases,ipad air cases,galaxy s5 cases,galaxy s4 cases,phone cases meters), so that it can be stored in a relatively
oakley sunglasses,oakley vault,oakley sunglasses cheap,oakleys,oakley.com,sunglasses outlet,cheap oakley,cheap oakley sunglasses,oakley outlet,cheap sunglasses,oakley prescription glasses,fake oakleys,oakley sunglasses outlet,oakley glasses,oakley store,fake oakley,oakley sale,cheap oakleys,discount oakley sunglasses small front machine
swarovski jewelry fort.
kate spade handbags,kate spade,kate spade outlet,katespade The machine
juicy couture also can be
michael kors,sac michael kors,michael kors pas cher,sac michael kors pas cher,michael kors france on the pavement of the runway without landing, which
louboutin outlet,louboutin,christian louboutin,red bottom shoes,louboutin shoes,red bottoms,christian louboutin shoes,christian louboutin outlet,red bottom shoes for women,louboutins can
louis vuitton outlet,louis vuitton outlet online,louis vuitton,louisvuitton.com,authentic louis vuitton,louis vuitton factory outlet,cheap louis vuitton improve aircraft survivability on
longchamp,sac longchamp,longchamps,longchamp pas cher,sac longchamp pas cher,longchamp pliage,longchamp soldes,sac longchamps,longchamp france the battlefield.The fighter plans to use
asics,asics gel,asics running,asics running shoes,asics shoes,asics gel nimbus,asics gel kayano,asics gt wire
coach outlet,coach factory outlet,coach outlet store,coach factory,coach outlet store online,coach factory online,coach factory outlet online,coach outlet online flight control.
rolex watches,replica watches,omega watches,rolex watches for sale,replica watches uk,fake rolex Equipped with new
tory burch outlet,tory burch,tory burch handbags,tory burch shoes,tory burch sale,toryburch,tory burch sandals,toryburch.com,tory burch flip flops radar, the radar has
insanity,insanity workout,insanity workout calendar,insanity calendar,insanity workout schedule the
oakley sunglasses cheap,cheap oakley sunglasses,oakley sunglasses,oakley vault,oakleys,oakley.com,sunglasses outlet,cheap oakley,oakley outlet,cheap sunglasses,oakley prescription glasses,fake oakleys,oakley sunglasses outlet,oakley glasses,oakley store,fake oakley,oakley sale,cheap oakleys,discount oakley sunglasses capability requirements in
vanessa bruno,sac vanessa bruno,vanessa bruno sac,vanessa bruno pas cher,cabas vanessa bruno,sac vanessa bruno en solde,sac vanessa bruno pas cher a complex electronic warfare
prada handbags,prada,prada sunglasses,prada shoes,prada outlet,prada bags environments.Design
new balance shoes,new balance,balance shoes,new balance outlet,new balance store,new balance store locator,new balance shoes for women,joe's new balance outlet,newbalance,newbalance.com,new balance walking shoes requirements for aircraft radar with ground and
vans,vans pas cher,vans soldes sea
longchamp,longchamp handbags,longchamp outlet,longchamp bags,long champ attack mode, can simultaneously track 10
mac cosmetics,m a c cosmetics,mac makeup,maccosmetics.com targets
air max,nike air max,air max 90,nike air max 90,air max 1 at high subsonic terrain
michael kors outlet,michael kors outlet online,michael kors,kors outlet,michael kors handbags,michael kors outlet online sale,michael kors handbags clearance,michael kors purses,michaelkors.com,michael kors bags,michael kors shoes,michaelkors,cheap michael kors following flight capacity,
sac guess,guess pas cher,guess,guess collection,sac a main guess at full flight against
tn pas cher,nike tn,nike tn pas cher,nike tn requin,tn requin,tn requin pas cher low-altitude
north face,the north face,north face pas cher,north face soldes,north face france targets detecting and tracking a strong
ray ban,rayban,occhiali ray ban ability to
polo ralph lauren outlet online,ralph lauren,polo ralph,polo ralph lauren,ralph lauren outlet,polo shirts,ralph lauren outlet online,polo ralph lauren outlet,ralphlauren.com,polo outlet,ralph lauren polo discover and Attack helicopters hovering state.Su-37 is also equipped with advanced optical detection
chanel handbags,chanel bags,chanel sunglasses,chanel purses,chanel outlet system,
air max,nike air max,air max pas cher,air max one,air max 90,air max france which
burberry outlet online,burberry,burberry outlet,burberry handbags,burberry factory outlet,burberry sale can
new balance pas cher,new balance,new balance femme ensure that the implementation of fighters in
converse pas cher,converse the
nike roshe,roshe run,nike roshe run,roshe runs battle between day
oakley sunglasses,cheap oakley sunglasses,oakley sunglasses cheap,oakley vault,oakleys,oakley.com,sunglasses outlet,cheap oakley,oakley outlet,cheap sunglasses,oakley prescription glasses,fake oakleys,oakley sunglasses outlet,oakley glasses,oakley store,fake oakley,oakley sale,cheap oakleys,discount oakley sunglasses and night. The machine is equipped with infrared cameras and laser guidance system, but also
wedding dresses,prom dresses,bridesmaid dresses,evening dresses,beach wedding dresses,cheap wedding dresses,homecoming dresses,prom dresses,wedding dresses to external optical navigation, attack pods.
tiffany and co jewelry,tiffany and co outlet,tiffany and co,tiffany's,tiffanys,tiffany co,tiffany jewelry The
instyler ionic styler,instyler machine can be used to guide infrared system to attack tanks 10-15 km away.Su-37
valentino shoes,valentino,valentinos attack
converse shoes,converse,converse.com,converse sneakers,converse outlet aircraft design
bottega veneta,bottega,bottega veneta outlet bureau
nike free,nike free run,free running,free run,nike running plans to equip Tumanski design of the new engine, sea-level thrust
mcm handbags,mcm bags,mcm backpack,mcm outlet of
true religion 18.5
true religion tons.
nfl jerseys,jerseys,baseball jerseys,cheap jerseys,nba jerseys,hockey jerseys,basketball jerseys,jerseys from china,cheap nfl jerseys The machine inlet
timberland,timberland pas cher,chaussure timberland pas cher,timberland france provided in the wing leading edge of the bottom
kate spade outlet,kate spade,katespade,kate spade handbags edge of the
nike roshe run,roshe run,nike roshe,rosh run,roshe run pas cher,nike roshe france wing.Su-37 has 18 external hanging points, the maximum payload
louis vuitton outlet stores,louis vuitton outlet online,louis vuitton,louis vuitton outlet,louisvuitton.com,authentic louis vuitton,louis vuitton factory outlet,cheap louis vuitton of 8.5 tons. The loading capacity to more than US A-10
north face outlet,north face,the north face,northface,north face jackets,north face jackets clearance,the north face outlet attack aircraft,
oakley,occhiali oakley,oakley italia the payload has also surprising. In
abercrombie and fitch,abercrombie,abercrombie and fitch UK addition,
oakley pas cher,oakley,oakley soldes,lunette oakley pas cher,oakley france it
ray ban sunglasses outlet,ray ban sunglasses,ray ban,rayban,ray bans,ray ban outlet,ray-ban,raybans,ray ban wayfarer,ray-ban sunglasses,raybans.com,rayban sunglasses,cheap ray ban is also
juicy couture outlet equipped with a
pandora jewelry,pandora charms,pandora bracelet,pandora bracelets,pandora rings,pandora jewelry store locator,pandora charm,pandora charms clearance,pandora store,pandora jewelry outlet store,pandora jewelry sale online 30 mm cannon.Su-37 fighter
karen millen dresses performance list:Wingspan: 12.8 m (8.1 m folded
hollister,abercrombie wings);
gucci outlet,gucci handbags,gucci belts,gucci shoes,gucci,gucci belt,gucci sunglasses,gucci bags,cheap gucci length:
ferragamo shoes,ferragamo,salvatore ferragamo,ferragamo belts,ferragamo belt,ferragamo outlet 17.65 meters; Height:
easton bats 5.74 mWing area: 50
celine handbags,celine bag,celine bags square metersNormal
links of london uk takeoff weight: 18
toms outlet tonsMaximum Takeoff Weight: 25 tonsMachine Fuel: 8300 litersEngine: A
mont blanc,montblanc,mont blanc pens afterburning turbofan
michael kors,michael kors canada,michael kors outlet,michael kors outlet canada engine, thrust
vans,vans scarpe,vans italia 18,500 kg forceSea
hollister,abercrombie,abercrombie fitch,hollister france,hollister pas cher,abercrombie and fitch,hollister pas cher level
swarovski uk Maximum speed: 1,500
ralph lauren,polo ralph lauren,ralph lauren pas cher,polo ralph lauren pas cher,ralph lauren france km /
coach outlet store online,coach outlet store,coach outlet h, maximum altitude flight speed:
michael kors outlet online,michael kors,kors outlet,michael kors outlet,michael kors handbags,michael kors outlet online sale,michael kors handbags clearance,michael kors purses,michaelkors.com,michael kors bags,michael kors shoes,michaelkors,cheap michael kors 1900 km / hCombat
ray ban sunglasses,ray ban sunglasses outlet,ray ban,rayban,ray bans,ray ban outlet,ray-ban,raybans,ray ban wayfarer,ray-ban sunglasses,raybans.com,rayban sunglasses,cheap ray ban radius: 1500
jimmy choo,jimmy choo shoes,jimmy choo outlet,jimmy choo handbags km (three tons load)Service ceiling: 17,000 mCrew: 1 personWeapons: 18
babyliss pro,babyliss plug-in
pandora jewelry,pandora charms,pandora bracelet,pandora bracelets,pandora rings,pandora jewelry store locator,pandora charm,pandora charms clearance,pandora store,pandora jewelry outlet store,pandora jewelry sale online points, the maximum payload 8500 kg(Russian website compiled the original)As the
ghd,ghd hair,ghd hair straighteners,ghd straighteners last of the
sac louis vuitton,louis vuitton,louis vuitton pas cher,sac louis vuitton pas cher,louis vuitton france Soviet
air max,nike air max Su-37 "Joint Strike Fighter" program
true religion to slightly late. Otherwise, it could become an international best-selling models.Its appearance at first
prada outlet,prada,prada handbags,prada sunglasses,prada shoes,prada bags glance looks
p90x,p90x3,p90x workout,p90x workout schedule,p90x workout sheets,p90x 3,p90x2 somewhat like
hermes,sac hermes,hermes pas cher,sac hermes pas cher the Chinese J-10 fighter, but
louboutin,christian louboutin,louboutin shoes,louboutins,louboutin uk,christian louboutin uk,red bottom shoes,red bottoms,louboutin outlet,christian louboutin shoes,christian louboutin outlet virtually nothing in the J-10
burberry outlet online,burberry outlet,burberry,burberry handbags,burberry factory outlet,burberry sale design ideas. Su-37 is
louis vuitton outlet online,louis vuitton,louis vuitton outlet,louisvuitton.com,authentic louis vuitton,louis vuitton factory outlet,cheap louis vuitton used in Israel, "lion"
hollister,hollister canada,abercrombie and fitch,abercrombie,abercrombie and,abercrombie kids,af style similar to
nike free,free running,nike free run,nike free 5.0,free running 2,nike running shoes,nike free trainer,nike free trainer 5.0,free runs,free run 5.0 close-coupled layout, its canard and the main wing of
montre pas cher the horizontal projection partially overlap, which can greatly improve the aircraft's load, but for high-speed
louis vuitton handbags,vuitton handbags,louis vuitton bags,louis vuitton purses flight performance
soccer jerseys,soccer jersey,usa soccer jersey,football jerseys adversely. The J-10 is used
beats by dre,dr dre,beats headphones,dre beats,beats by dr,beats by dr dre,beats audio,dr dre beats,dre headphones,beats by dre headphones,beats by dr. dre,cheap beats in long-range coupling,
gucci,borse gucci,gucci sito ufficiale,gucci outlet mainly
hollister to improve the design
lululemon,lululemon canada,lululemon outlet canada,lululemon outlet online of high-speed flight.However,
marc jacobs the flight
nike shoes,nike outlet,nike factory,nike store,nike factory outlet,nike outlet store,cheap nike shoes,nike sneakers performance of the
louboutin,louboutin outlet,louboutin outlet italia Su-37 of the present,
timberland outlet in its thrust
nike free,free run,nike free run,nike free pas cher,nike free run pas cher,nike free france of up to 18.5 tons of engine, estimated to be a similar to the
burberry,sac burberry,burberry pas cher,sac burberry pas cher,burberry france US F-135 is a
nike air max,air max,air max pas cher,air max one,air max 90,air max france large bypass ratio turbofan engine, the high-speed performance will certainly be sacrificed. Even today, Russia
supra shoes did not create this engine.Either way,
ray ban pas cher,ray ban,rayban,lunette ray ban pas cher this
louis vuitton,borse louis vuitton,louis vuitton sito ufficiale,louis vuitton outlet looks aggressive fighter, and
longchamp,longchamp bags,longchamp uk now there is only one model, let aviation enthusiasts to
ralph lauren,polo ralph lauren,ralph lauren outlet,ralph lauren italia,ralph lauren sito ufficiale pay
louis vuitton,louis vuitton canada,louis vuitton outlet,louis vuitton outlet online tribute.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Nawigacja
Newsy
Forum
Filmy
Giełda
Kalendarz
Kanał RSS - Rolki.com

Wszystkie artykuły
Recenzje opisy
Relacje, plany
Wywiady
Nauka sztuczek
Terminologia
F.A.Q.
Regulamin

Galeria zdjęć
Miejscówki (GMaps)
Setupy użytkowników

Linki
Szukaj
Kontakt
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Reklama
nieruchomości
Aktualnie online
Gości online: 14

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 13,684
Najnowszy użytkownik: bolekimaksik
Facebook
Reklama
Losowe foto


Drinking Contest Częstochowa
Ostatnie foto
Finały PRL 2012
Finały PRL 2012

Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

15/05/2017 04:59
Kupię coś powerblaning!

01/04/2017 02:52
Ktoś chętny na praktycznie nowe (2 razy jeżdżone) Carbon Free montrego? Pfft Nietrafiony rozmiar :/

10/02/2017 06:17
Wybiera się ktoś na BLADE DAY do Skate In Park? Grin

29/11/2016 02:31
https://vimeo.com/
79610273 warsaw jak już ;D

16/04/2016 07:17
Panowie, mam nadzieją że jak wiecie to powiecie, where is te fuckin wroclove halla?! film jest mega a nie wystpuje w sieci do wglądu what happen?

11/04/2016 06:19
Siemka. Mam nietypowe pytanie. Czy mając nogę 27,5 cm mozna sie zmieścic w remzy roz. 43 ?

29/03/2016 18:08
Back into game after 15 yrs!

15/09/2015 02:05
Hejka wszystkim. Rozumiem że ciepło, sezon i inne takie (no u mnei nie za bardzo) ale że aż taka cisza na forum to się nie spodziewałem Grin

20/08/2015 01:25
hej wszystkim!

15/08/2015 02:29
hej Smile właśnie się tuta zarejestrowałam - uwielbiam rolki ale mam dość podstawowy model i teraz rozglądam się za czymślepszym więc pewnie będę was męczyć zapytaniami Smile